حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1663709/50 زمان: 12:00   1398/11/03 بازدید: 45,263

گلزنی عجیب امباپه با ضربه دست!(عکس)

کیلین امباپه ستاره پاری سن ژرمن در جریان پیروزی 3-0 تیمش مقابل رنس در جام حذفی فرانسه، درحالیکه به زمین افتاده بود توپ را با دست وارد دروازه کرد تا یک کارت زرد دریافت کند.

به گزارش "ورزش سه"، کیلین امباپه ستاره پاری سن ژرمن در جریان پیروزی 3-0 تیمش PSG مقابل رنس در جام حذفی فرانسه در یک صحنه در حالیکه مقابل دروازه حریف روی زمین افتاده بود در حرکتی عجیب، توپ را با دست روانه دروازه خالی کرد تا با یک کارت زرد جریمه شود.

 

 

شاگردان توماس توخل در این بازی به لطف گلهای مارکینیوس، کونان انکولمانده و نیانوزو کواسی موفق شدند حریف را به راحتی از پیش رو برداشته و در این بازی مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی فرانسه به پیروزی برسند.

 

 

 

اما در حالیکه نتیجه بازی دیگر با پیروزی پاری سن ژرمن قطعی شده بود کیلین امباپه حرکتی عجیب و غریب کرد که در فرانسه خبرساز شده است. او در دقیقه 90 بازی با هندی واضح توپ را با استفاده از دست وارد دروازه رنس کرد تا یک کارت زرد دریافت کند.

 

 

این ماجرا زمانی اتفاق افتاد که امباپه بعد از گرفتن توپ آن را به نیمار پاس داد که درون محوطه جریمه رنس حضور داشت. اما توپ زیر پای نیمار گیر کرده و او برای کنترل توپ دچار مشکل شد. چند لحظه بعد توپ در حالی مقابل امباپه قرار گرفت که او و دروازه خالی تنها بودند. امباپه سعی کرد خود را به توپ برساند ولی توسط اکسل دیساسی مدافع رنس سرنگون شد. امباپه بدون لحظه‌ای تردید خودش را به سمت توپ انداخت و دستش را باز کرده و توپ را با ضربه دست روانه دروازه خالی کرد تا اعتراض شدید بازیکنان رنس را برانگیزد.

 

 

داور بازی که صحنه را به دقت دیده بود به سمت امباپه آمده و علاوه بر مردود اعلام کردن گل، یک کارت زرد به پدیده فرانسوی پاری سن ژرمن داد. البته امباپه که از پیروزی تیمش مطمئن بود به این اتفاق و کاری که انجام داده بود خندید و به سمت زمین خودی حرکت کرد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.