حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1663738/4 زمان: 13:15   1398/11/03 بازدید: 38,021

حمیداوی: در مالزی چهار اتفاق خوب برایمان رقم خورد

مالک باشگاه شهرخودرو که اولین فصل حضورشان در لیگ قهرمانان را تجربه خواهند کرد، از رقم خوردن چهار اتفاق خوب برای فوتبال ایران در پایان جلسه در مالزی خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، امروز طبق اعلام قبلی صورت گرفته، هیات همراه فوتبال ایران برای دفاع از شرایط میزبانی باشگاه‌های ایران راهی مالزی شدند تا با دبیرکل کنفدراسیون جلسه داشته باشند. جلسه‌ای که خروجی آن برگزاری دیدارهای میزبانی ایران در دور برگشت مرحله گروهی بود.


حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو که اولین تجربه این باشگاه را در لیگ قهرمانان خواهد داشت، در پایان این جلسه در خصوص خروجی آن با اعلام چهار اتفاق خوب برای فوتبال ایران یاد کرد و گفت: امروز اتفاق خوبی برای فوتبال ما بود و دستاورد خوبی در مالزی به دست آوردیم. چهار اتفاق خوب رقم زدیم. اول اینکه توانستیم جلوگیری از جریمه نقدی برای باشگاه‌ها را داشته باشیم. در مرحله بعدی و دوم هم اینکه بازی‌های برگشت در زمین خودمان انجام خواهد شد و میزبانی به ایران تعلق گرفت. در بخش سوم هم مانع از محرومیت تیم ملی از انجام مسابقات ملی شدیم و این دیدارها نیز در کشورمان خودمان به انجام خواهد رسید. در مرحله چهارم نیز از جریمه سه ساله و محرومیت باشگاه‌های ایرانی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا دوره‌های بعدی جلوگیری شد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.