حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1663745/50 زمان: 13:50   1398/11/03 بازدید: 20,486

احتمال مجازات چهار باشگاه اسپانیایی توسط یوفا

به گزارش مارکا یوفا ممکن است چهار تیم اسپانیایی را که در این کشور به اتهام دستکاری در نتایج دادگاهی شده‌اند با محرومیت مواجه کند.

به گزارش "ورزش سه"، به گزارش مارکا ادعای مدیر سابق باشگاه اوساسونا درباره دستکاری در نتایج رقابتهای باشگاهی این کشور ممکن است برای این باشگاه و سه تیم دیگر اسپانیایی دردسرساز شود.

 

 

مدیر سابق باشگاه اوساسونا در جریان دادگاه مربوط به پرونده این باشگاه مدعی شد که اوساسونا به دو تیم ختافه و رئال بتیس پول پرداخت کرده تا در بازی‌ مقابل این تیم ببازند. همچنین او مدعی شده که اوساسونا در فصل‌های 2012-2013 و 2013-2014 به باشگاه اسپانیول پول داده تا در مقابل این تیم مساوی کند. او همچنین ادعا کرد که اوساسونا به دیگر باشگاه‌ها پاداش‌هایی پرداخت کرده تا آنها برای پیروزی در مقابل رقبایش انگیزه داشته باشند.

 

با وجود این اتهام‌ها رئیس سابق باشگاه اوساسونا در آن دوره میگل آرخانکو بود این ادعاها را رد کرده و گفته در نتایج هیچ بازی‌ای دستکاری نشده است.

 

با این همه ممکن است یوفا مجازاتی را برای این تیمهای اسپانیایی در نظر بگیرد. در گذشته باشگاه‌های بشیکتاش، فنرباغچه و اسکندربو به خاطر حضور در اتهامات مشابه با جرایم یوفا مواجه شده بودند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.