حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1664046/54 زمان: 09:12   1398/11/05 بازدید: 1,886

گل گهر- سایپا؛ بازی 6 امتیازی درپایین جدول

یکی از تعیین کننده ترین بازی های نیمه پایین جدول امروز میان گل گهر و سایپا برگزار می شود. دو تیمی که در 10 بازی اخیر نتایج یکسانی گرفته اند؛ 1 برد، 4 مساوی و 5 شکست.

به گزارش "ورزش سه" نیم فصل دوم لیگ در حالی برای گل گهر آغاز می شود که این تیم با 5 خرید زمستانی، برای فرار از منطقه سقوط آماده می شود.  گل گهر که امسال برای اولین بار به لیگ برتر صعود کرده، بعد از اینکه با وینگو بگوویچ آغاز خوبی نداشت و مجید جلالی را روی نیمکت نشاند، حالا برای اینکه در لیگ ماندنی شود در نقاط مختلف دست به تقویت تیم زد تا در 14 بازی باقی مانده از منطقه سقوط فرار کند.


احمدرضا زنده روح هافبک دفاعی گلزن ماشین سازی در نیم فصل اول، یکی از خریدهای مهم گل گهری هاست. یونس شاکری از شهرخودرو، سیداحمد موسوی از تراکتور و رضا علیاری از نساجی دیگر خریدهای لیگ برتری مجید جلالی بودند. همچنین میلاد کمندانی هافبک اسبق پرسپولیس که برای گذراندن دوره سربازی به ملوان رفته بود، در نیم فصل به گل گهر اضافه شده تا جمع خریدهای سیرجانی ها کامل شود.


سایپا هم که همچنان با ابراهیم صادقی ادامه می دهد، در نیم فصل محمدصادق بارانی، خالد شفیعی، مرتضی آقاخان و محمد اکبرمنادی را به خدمت گرفته تا در جدول جایگاه بهتری پیدا کند و کاملاً از منطقه سقوط فاصله بگیرد.


در روزی که تیم های دهم تا پانزدهم جدول، روبروی هم قرار می گیرند، رویارویی گل گهر و سایپا در سیرجان، یک بازی 6 امتیازی در نیمه پایینی جدول است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.