حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1664110/34 زمان: 12:12   1398/11/05 بازدید: 28,474

محمد صلاح ستاره مصری لیورپول

بازیکنی که جهانبخش می‌خواهد مثل او باشد

علیرضا جهانبخش می گوید گل او به تیم چلسی بهترین گل دوران حرفه ای اش بوده. گلی که شاید تا سال های سال و شاید هم هیچ وقت تکرار نشود.

به گزارش"ورزش سه"، مهاجم ایرانی تیم برایتون که در ماه های اخیر تیم ملی را از دست داده است در مصاحبه تازه ای که انجام داده در مورد این گل می گوید: من خیلی خوب به توپ ضربه زدم اما مطمئن نبودم  که توپ راهی دروازه شود. وقتی برگردان زدم توپ درون دروازه جای گرفت و این خیلی عالی بود. این گل بهترین گل دوران حرفه ای ام بود. احساس خیلی خوبی بود. مخصوصا با واکنش هایی که بعد از بازی با آن مواجه شدم. واکنش ها گویای همه چیز بود. نمی توانستم باور کنم کسی بتواند به دروازه بان چلسی ضربه بزند به خصوص که واکنش من را قبل از زدن ضربه دیدید.

 

علیرضا جهانبخش در ادامه گفتگو محمد صلاح را تحسین می کند و می گوید: به نظر من محمد صلاح عالی است. او از کشوری آمده که بازیکنان زیادی در سطح جهانی ندارد. اینکه محمد صلاح به این جایگاه می رسد، خیلی ارزشمند است. محمد صلاح به طور حتم یکی از بهترین ها در دنیا است. جایگاهی که او در آن قرار دارد به آسانی به دست نیامده و شک ندارم محمد صلاح سخت کار کرده تا به اینجا رسیده و من تحسینش می کنم. همیشه سعی می کنم مثل محمد صلاح باشم. من سخت کار می کنم تا به سطحی که محمد صلاح به آن رسیده برسم.

 

علیرضا جهانبخش در بازی های متعددی در این فصل نیمکت نشین بوده تا جایی که برخی از تماشاگران برایتون خرید او را یک اشتباه نقل و انتقالاتی دانستند! اما علیرضا با تلاش های مستمری که داشت بالاخره به ترکیب برایتون راه پیدا کرد و با گلی که به تیم چلسی زد حالا همه از او به نیکی یاد می کنند. بازیکنی که به نظر می رسد با عملکردی که در هفته های اخیر و در ترکیب برایتون داشته بار دیگر پیراهن تیم ملی را برتن خواهد کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.