کد خبر: 1664250/43 زمان: 19:18   1398/11/05 بازدید: 23,624

داوران تستی را برای بازی پیکان می گذارند

حمودی: حقیقی توپ را زده‌باشد فوتبال را کنار می‌گذارم

پیکان در بازی حساس و خانگی اش برابر نساجی با یک گل مغلوب شد هرچند آن ها معتقدند که داوری در این نتیجه نقش داشته است.

به گزارش" ورزش سه"، علی حمودی مدافع راست پیکان بعد از این بازی گفت:" نیمه اول خوب نبودیم اما نیمه دوم خوب بازی کردیم و موقعیت هایی  داشتیم که از آن ها استفاده نکردیم."


او افزود:" متاسفانه سریال اشتباهات داوری بازهم به ضرر ما شد و داور موقعیت 50 درصدی را برای حریف پنالتی می گیرد اما بازیکن ما را زدند دو متر رفت روی هوا اما داور خطا نگرفت."

 

مدافع راست پیکان همچنین افزود:" داوران تستی را برای ما می گذارند. امروز داور متولد 69 را برای بازی ما گذاشتند چون می خواستند او را تست کنند، دلیلش هم این است که برای تیم ما اگر اشتباه کند کسی حرفی نمی زند. امروز هم اشتباهات داوری باعث شد ما بازی را ببازیم."

 

حمودی در پاسخ به حرف علیرضا حقیقی که گفته بود بازیکنان پیکان احتمالا یک بازی دیگر را دیده اند که می گویند او مرتکب خطای پنالتی شده گفت:" حقیقی اصلا توپ را نزد. او برود فیلم بازی را ببیند اگر توپ را زده بود من از فوتبال خداحافظی می کنم. حقیقی در آن صحنه بی احتیاطی کرد و بازیکن ما را زد و صددرصد پنالتی بود اما اشتباهات داوری همیشه به ضرر ما تمام می شود."

 

او درباره حرف های محمود شیعی در ارتباط با نتایج ضعیف تیم گفت:" هر مدیری حق دارد که برای تیمش تصمیم بگیرد اما به نظر من اتفاق خاصی نیفتاده است.الان تازه نیم فصل دوم شروع شده و می توانیم جبران کنیم هرچند بازهم می گویم که اشتباهات داوری خیلی به ما لطمه زده است. امروز هم در نیمه دوم حتی با وجود ده نفره شدن سرتر از حریف بودیم و می توانستیم گل بزنیم اما بدشانسی مانع شد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.