حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1664387/24 زمان: 12:26   1398/11/06 بازدید: 5,522

در تنهایی و محرومیت به اولین برد رسیدیم

صادقی: روی حضور هواداران‌مان حساب باز کرده بودیم

کاپیتان تیم شهرخودرو می گوید روی هواداران تیم خود حساب زیادی باز کرده بودند امابا برگزاری دیدار این تیم در زمین بی طرف این برگ برنده از نماینده گرفته شد.

به گزارش "ورزش سه"، قطعا یکی از مهمترین بازیکنان تیم شهرخودرو در دیدار شب گذشته برابر تیم الرفاع بحرین، کاپیتان این تیم بود. اکبر صادقی در این دیدار هم به مانند بازی های قبلی یک بازی کم نوسان و خوب را از خود به نمایش گذاشت و به گواه نفراتی که در ورزشگاه این بازی را می دیدند یکی از بهترین های زمین بود. او در خصوص اولین بازی تیمش و برد در دیدار برابر الرفاع بحرین گفت: بازی خیلی خوبی بود و ما به دنبال آن بودیم تا بتوانیم با سه امتیاز زمین را ترک کنیم که خداراشکر این اتفاق هم افتاد.

 

او ادامه داد: ما تمام نود دقیقه بازی را تلاش کردیم و لحظه ای دست از کوشش مان برای رسیدن به برتری برنداشتیم و در نهایت هم به چیزی که استحقاقش را داشتیم دست یافتیم. اگر دقت بیشتری داشتیم می‌شد گل‌های بیشتری بزنیم، اما مهمترین آیتم، صعود به مرحله بعد بود که به آن دست یافتیم.

 

کاپیتان شهرخودرو هم درباره بازی در زمین بی طرف و دور بودن هواداران این تیم از این بازی گفت: روی حضور هواداران حساب ویژه‌ای باز کرده‌بودیم اما متاسفانه برگزاری مسابقه در زمین ثالث باعث شد از هواداران دور شویم و از حضور یار دوازدهم محروم شدیم. خدا را شکر که دور از خانه هم توانستیم هدیه کوچکی به هواداران بدهیم.

 

گرچه تنها بودیم، اما به آنچه استحقاقش را داشتیم دست یافتیم. امیدوارم در بازی بعدی هم بتوانیم السیلیه را شکست دهیم تا به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برسیم. حالا باید تمرکز بالایی در این بازی داشته‌باشیم، با توجه به شناخت خوبی که از این تیم داریم باید با حواس جمع و تمرکز کامل وارد زمین شویم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.