حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1664389/1 زمان: 12:27   1398/11/06 بازدید: 6,133

جشنواره گلی دیگر در دوشنبه؛

ترکمنستان هم حریف دختران اردلان نشد

دختران جوان کشورمان موفق شدند سومین مسابقه خود در نخستین دوره جام کافا را هم با قدرت پشت سر بگذارند.

به گزارش "ورزش سه" پس از دو پیروزی مقتدرانه برابر تاجیکستان میزبان و افغانستان، دختران اردلان که با تمام قوا برای قهرمانی در نخستین دوره جام کافا به دوشنبه سفر کردند، امروز به مصاف ترکمنستان رفتند.

 

اما ترکمن‌ها هم نتوانستند در برابر یوزهای جوان ایرانی مقاومت کنند و بازهم مثلث آتشین صومعه، ترکمان و ارزانی درخشید و جشنواره گل دیگری را به راه انداختند.

 

 

 

 

پس از دو پیروزی 15 گله و 16 گله، امروز هم خط آتش ما دفاع حریف را تسخیر کرد و توانست با ثبت 12 گل از میدان خارج شود تا در پایان سه مسابقه، آمار گلزنی دختران ایران به عدد 43 گل برسد!

 

در تیم ما که رقابت سختی میان شاگردان اردلان برای رسیدن به خانم گلی در جریان است، رقیه صومعه بازهم به مانند بازی با افغانستان ستاره نخست میدان بود و توانست شش گل وارد دروازه ترکمنستان کند؛ مارال ترکمان و فهیمه ارزانی دو مهره کلیدی دیگر خط آتش کشورمان با دبل گلزنی خود تکمیل کننده جشنواره امروز بودند. نگار یعقوبی و نسرین قمی هم هر کدام یکبار موفق به گلزنی شدند.

 

آینده سازان کشورمان در ادامه تورنمنت کافا 2020 فردا را استراحت می‌کنند و روز سه شنبه، در مهم‌ترین مصاف خود در این تورنمنت از ساعت 16:30 برابر ازبکستان صف‌آرایی خواهند کرد.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.