حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1664676/1 زمان: 12:15   1398/11/07 بازدید: 39,901

انتقاد جالب کاپیتان پرسپولیس

سیدجلال: عصبانی شدن شجاع ما را هم اذیت می کند

شجاع خلیل زاده در سال های اخیر یکی از بازیکنان با کیفیت فوتبال ایران در خط دفاع بوده است اما واقعیت این است در جریان بازی اعتراضات او به داور و هم چنین بازیکنان حریف بیش از اندازه است.

به گزارش "ورزش سه"، این نکته حالا مورد توجه سید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس قرار می گیرد. او در این باره به برنامه رادیویی تهران ورزشی می گوید:« او یکی از بهترین بازیکنان ماست، همیشه تلاش می‌کند و پرانرژی است. دیروز دو تیم بزرگ با هواداران زیاد با هم بازی کردند. این مسئله فشار را زیاد می‌کند. امیدوارم بازیکنان بتوانند این فشار را تحمل کنند. فشار زیاد و فشار هواداران باعث می‌شود آنها عصبی بشوند. شجاع خلیل‌زاده یکی از بهترین بازیکنان ماست. اما متأسفانه عصبانی شدنش هم خودش و هم تیم را اذیت می‌کند. هم یحیی گل‌محمدی به او تذکر داد و هم بقیه بازیکنان با او صحبت کردند، امیدوارم این کارهای او کمتر شود. ما در هر صورت به او نیاز داریم. او باید بیشتر به تیم کمک کند، نه اینکه بخواهد با این شرایط خود را از بازی خارج کند. او خیلی تلاش می‌کند و زحمت می‌کشد و امیدوارم اخلاقش هم بهتر و بهتر بشود.»

 

شجاع خلیل زاده در سال های اخیر با وجود کیفیت خوبی که داشت به تیم ملی دعوت نمی شد که شاید یکی از دلایل عدم رعایت اخلاق حرفه ای در زمین بود. او بعدازبازی با تراکتور از سوی کمیته انضباطی تا اطلاع ثانوی محروم شده است. بدون شک شجاع خلیل زاده از نظر فنی در شرایطی قرار دارد که مورد توجه باشد و برای جلب نگاه ها نیاز به اعتراض به داور و درگیری با بازیکن حریف نداشته باشد. انتقاد سید جلال از شجاع خلیل زاده از روی دلسوزی و کمک به او و تیم پرسپولیس است. با این حال طرح این انتقاد از سوی سید جلال در نوع خود جالب بود که کمتر در فوتبال ایران رخ می دهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.