حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1664695/50 زمان: 13:00   1398/11/07 بازدید: 16,459

زودترین تاریخ رژه قهرمانی لیورپول چه زمانی است؟

با وجود اینکه ممکن است لیورپول از روز 4 آوریل قهرمانی خود در لیگ برتر را قطعی کند ولی احتمالا برای بالای سر بردن جام قهرمانی باید تا آخرین بازی خانگی‌اش مقابل چلسی منتظر بماند.

به گزارش "ورزش سه"، با اینکه بر اساس آمار و احتمالات ممکن است لیورپول از روز 4 آوریل و مدتها مانده به پایان رسمی فصل جاری لیگ برتر قهرمانی‌اش را قطعی کند ولی لیورپولی‌ها باید تا آخرین بازی خانگی‌شان در این فصل که در مقابل چلسی برگزار خواهد شد یعنی تا روز 9 مه منتظر بمانند تا بتوانند جام قهرمانی را بالای سر برده و در شهر لیورپول در کنار هواداران‌شان رژه قهرمانی داشته باشند.

 

 

لیورپولی‌ها با اقتدار به سمت اولین قهرمانی‌شان در 30 سال اخیر پیش می‌تازند و بر اساس گزارشها در انگلیس از هم‌اکنون برنامه‌هایی برای رژه افتخار در شهر لیورپول تدارک دیده‌اند. اما با توجه به اینکه آخرین بازی فصل لیورپول در هفته آخر در خانه نیوکاسل برگزار خواهد شد، شاگردان یورگن کلوپ حتی اگر روز 4 آوریل قهرمانی‌شان را قطعی کنند، باید تا 9 مه منتظر بمانند تا آخرین بازی خانگی‌شان را مقابل چلسی برگزار کنند.

 

 

تاریخ چهارم آوریل زودترین تاریخی است که در آن قهرمانی زودهنگام لیورپول ممکن خواهد شد. در این تاریخ هنوز شش بازی به پایان فصل باقی مانده و با اینکه لیورپولی‌ها مسلما در همین زمان جشن خواهند گرفت ولی برای بالای سر بردن جام باید تا روز 9 مه منتظر بمانند. انتظار می‌رود مثل سال گذشته در لیگ قهرمانان، بازیکنان لیورپول سوار بر اتوبوسی بدون سقف با جام قهرمانی در شهر رژه رفته و به ابراز احساسات هواداران‌شان پاسخ دهند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.