حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1664746/43 زمان: 16:26   1398/11/07 بازدید: 77,896

خلیل‌زاده:

پاسخ‌ مصاحبه مجیدی باشد بعد از بازی با الریان

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال معتقد است این تیم بعد از برد مهمی که برابر الکویت به دست آورده با انگیزه بالا به مصاف الریان می رود.

به گزارش" ورزش سه"، استقلال بعد از بازی با الکویت و در فاصله بسیار کم فردا باید در یک دیدار حساس به مصاف تیم الریان قطر برود. این بازی از مرحله دوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شدو پیروز آن به مرحله گروهی صعود خواهد کرد. اسماعیل خلیل زاده سرپرست باشگاه استقلال در ارتباط با شرایط این تیم گفت:" برای بازی فردا در قطر به دعای همه مردم نیاز داریم. با تیم قوی الریان بازی داریم اما بازیکنان ما آماده هستند و با روحیه خوب از برد قبلی و  با کمک خدا بازی را می بریم."


او در ارتباط با سفر خسته کننده استقلالی ها به قطر بعد از آن بازی سنگین گفت:" من وقتی با دوستان صحبت کردم کسی اعلام خستگی نمی کرد. با توجه به برد و پاداشی که در نظر گرفته و پرداخت شده و غیرتی که بچه ها دارند خستگی روی آن ها اثری نداشته است." او در ارتباط با مبلغ پاداش ها هم گفت:" ما 500 دلار دادیدم و 500 دلار هم آقای موسوی از طرف خودشان به تیم دادند."


یکی از اخباری که در آستانه این بازی مهم از تیم استقلال به گوش می رسید این بود که یکی از بازیکنان به خاطر مشکلات مالی پای پرواز تهدید کرده است که تیم را همراهی نخواهد کرد. خلیل زاده با تکذیب این موضوع گفت:" تهدیدی در کار نبوده است. یکی از دوستان قراردادش ایراد داشت و باشگاه در قرارداد ایشان اشتباه کرده بود و دستگاه های ناظر جلوی پرداخت آن قرارداد را گرفته بودند. من وقتی با این بازیکن صحبت کردم متوجه شدم واقعا بازیکن طلبکار است. باید نامه اش را به دستگاه نظارتی می زدیم و می گفتیم که اشتباه محاسبه شده و او طلبکار است. ما قول دادیم و پرداخت می کنیم اما تهدیدی در کار نیست."


او درباره مصاحبه فرهاد مجیدی و اینکه گفته بود به این مصاحبه پاسخ خواهد داد هم گفت:"  مصاحبه آقای مجیدی را خواندم انشالله بعد از بازی با الریان جواب و توضیحات را خواهم داد." خلیل زاده در این رابطه که آیا مجیدی مبلغ ششصدمیلیون تومان دریافتی داشته است گفت:" هر مبلغی را که ایشان بگیرد حقش است اما ششصدمیلیون را نه تایید می کنم و نه تکذیب. ایشان حقش است که بگیرد و من موضعی نسبت به حرفهایش ندارم. مجیدی را مثل برادرم دوست دارم و برایش دعا می کنم و خوشحالم که پیش قدم بودم که به عنوان یک استقلالی ایشان را به خانه اش برگردانم."

 


سرپرست باشگاه استقلال با بیان اینکه همراه تیم به قطر نخواهد رفت گفت:" به قطر نمی روم آقای موسوی هستند و نیازی به حضور من نیست. بچه ها راحت هستند و دعا کنیم تیم با برد به ایران بازگردد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.