حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1664806/1 زمان: 21:03   1398/11/07 بازدید: 28,729

راه حل جدید مورینیو برای جذب ستاره میلان

کریستوف پیانتک، مهاجم لهستانی میلان به شدت مورد توجه تاتنهام قرار دارد.


به گزارش "ورزش سه"، بعد از شروع درخشان ژوزه مورینیو، تاتنهام در هفته های اخیر در جام های مختلف نتایج پرفراز و نشیبی گرفته و به وضوح جای خالی یک مهاجم گلزن در ترکیب این تیم حس می شود. هری کین، ستاره گلزن اسپرز مدتی قبل در دیدار مقابل ساوتهمپتون آسیب دید و به نظر می رسد حدود سه ماه قادر به حضور در میادین نخواهد بود. تاتنهام در حال حاضر از حضور یک مهاجم نوک تخصص بی بهره است.

 

 

در حال حاضر کریستوف پیانتک مهاجم 24 ساله روسونری، گزینه اول تاتنهام برای تقویت خط حمله بوده و مدیران باشگاه انگلیسی قصد دارند او را به صورت قرضی و تا پایان فصل جذب کنند. اما روسونری علاقه ای به جدایی پیانتک به این شکل نداشته و یا خواهان فروش دائم و یا فروش قرضی با بند خرید اجباری در پایان فصل است. میلان رقمی بین 28 تا 30 میلیون یورو برای فروش کریستوف پیانتک خواسته که تاتنهام علاقه ای به پرداخت آن ندارد.

 

گاتزتا دلااسپورت مدعی شد تاتنهام اخیرا به جای پرداخت پول نقد، پیشنهاد معاوضه بازیکن را به میلان داده و نامزدهایی چون اریک لاملا، خوان فویث و ویکتور وانیاما را به همتای ایتالیایی برای جذب به جای پیانتک معرفی کرده است. هنوز مشخص نیست که میلان با این پیشنهاد موافقت خواهد کرد یا خیر و این منبع مدعی شد مذاکرات بین دو طرف هنوز ادامه دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.