حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1665339/39 زمان: 15:07   1398/11/10 بازدید: 23,016

ذوب آهن تیم ریشه داری است

مربی تراکتور: به خودمان باختیم، نه پرسپولیس

مربی تیم تراکتور می گوید داور دیدار با پرسپولیس با بی عدالتی تعداد زیادی از نفرات تیمش را محروم کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا پژمان که به علت محرومیت ساکت الهامی به جای سرمربی تراکتور در نشست خبری قبل از دیدار با ذوب آهن شرکت کرده بود، عنوان کرد: با تیم ریشه‌داری بازی داریم. تیمی که همیشه فوتبال بازی کرده و حاشیه خاصی از این تیم ندیده‌ام. بعد از بازی با پرسپولیس تمرینات خوبی داشتیم و نفرات جدید را هم در ترکیب ثابت قرار دادیم. امیدواریم این بازیکنان بتوانند جای محرومان را پر کرده و با یک بازی خوب 3 امتیاز را کسب کنیم.


وی ادامه داد: نسبت به نیم فصل اول تغییراتی داشته‌ایم. از بین خارجی‌ها میمبلا در تیم ماند اما بعد از اردوی ترکیه مصدوم شد و نتوانستیم از او در بازی با پرسپولیس استفاده کنیم. دو بازیکن خارجی به خدمت گرفته‌ایم که می‌توانند فردا بازی کنند. امیدوارم آنها بتوانند خواسته‌های کادرفنی را در زمین  برآورده کنند.


مربی تراکتور درباره مصدومان و محرومان تیمش برای بازی مقابل ذوب‌اهن بیان کرد: داور در بازی با پرسپولیس به ما کم لطفی کرد و به نوعی با کارت زرد‌های متعددش بازی را از تیم ما گرفت. البته منکر این نمی‌شوم که در آن مسابقه روز بد ما بود اما داور بی‌دلیل به 3 بازیکن تراکتور کارت زرد نشان داد و آنها را برای بازی فردا 4 اخطاره کرد. با این حال ما تراکتور هستیم و فقط برای کسب 3 امتیاز به مصاف ذوب‌آهن می‌رویم.


پژمان درباره ریکاوری روحی تراکتوری ها بعد از بازی با پرسپولیس تاکید کرد: فکر نمی‌کنم روحیه بازیکنان ما خراب باشد. در شرایط خاصی به مصاف پرسپولیس رفتیم. بازی‌ها یک ماه تعطیل بود و بازیکنان ما در مقابل پرسپولیس کمی سنگین بودند. با این وجود باز هم از لحاظ آماری از پرسپولیس بهتر بودیم. اگر در این بازی باختیم به خاطر بازی بد خودمان بود نه قدرت پرسپولیس.  فکر کنم فاصله 30 روزه بین بازی آخر ما در نیم فصل اول و دیدار با پرسپولیس می‌تواند دلیل محکمی برای خوب نبودن‌مان در این مسابقه باشد. دیگر بازی‌های لیگ هم در هفته هفدهم خوب نبود.


مربی تراکتور درباره تاثیر اردوی ترکیه بر این تیم خاطرنشان کرد: قطعا بازی‌های دوستانه ما مقابل تیم‌های خارجی از لحاظ تاکتیکی متفاوت با بازی‌های داخلی‌مان است. عملکرد بازی آخرمان در لیگ به خاطر همان وقفه‌ای بود که گفتم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.