حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1665896/39 زمان: 19:54   1398/11/12 بازدید: 15,428

سهرابی: این مساله را درون خانواده حل می‌کنیم

دعوت از میثم تیموری به کمیته انضباطی تراکتور

سرپرست باشگاه تراکتور از دعوت میثم تیموری به کمیته انضباطی این باشگاه خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، در جریان دیدار تراکتور و ذوب‌آهن در هفته هجدهم لیگ برتر ساکت الهامی سرمربی سرخ‌پوشان تبریزی به علت تغییر تاکتیک رای به بیرون آمدن میثم تیموری از زمین و جایگزینی حمزاوی اوکاچا داد. بالا رفتن تابلوی تعویض به مذاق تیموری خوش نیامد و او با گرفتن دستش جلوی دهان خود اعتراض خود را خطاب به تصمیم کادرفنی انجام داد. اعتراضی که بسیار خبرساز شد.


حالا در چنین شرایطی مدیران باشگاه او را به کمیته انضباطی احضار کردند تا توضیحاتش را ارائه دهد. میرمعصوم سهرابی سرپرست باشگاه تراکتور در این خصوص گفت:‌ «این موضوع، یک مسئله درون‌خانوادگی است و در هر خانواده‌ای ممکن است پیش بیاید. سرمربی تیم برای تغییر تاکتیک تیمش، در آن لحظه تصمیم گرفت که این بازیکن را تعویض کند و در فوتبال طبیعی است که بازیکن بخواهد برای تیمش بیشتر بازی کند و از تعویضش ناراحت شود.»


وی ادامه داد: «در این خصوص، این بازیکن را به جلسه کمیته انضباطی باشگاه دعوت کرده‌ایم تا بعد از اخذ گزارش مدیر تیم، تصمیمات لازم را مطابق آیین‌نامه انضباطی باشگاه اتخاذ کنیم.»


سهرابی در پایان افزود:‌«میثم تیموری از بازیکنان خوب تراکتور است که زحمات زیادی نیز برای ما کشیده و با درایت کافی در این خصوص تصمیم خواهیم گرفت تا تیم بزرگ تراکتور، با تمرکز لازم کارش را ادامه دهد و مشکلی به وجود نیاید.»


باید منتظر ماند و دید مسئولان تراکتور چه تصمیمی درباره میثم تیموری اتخاذ خواهند کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.