کد خبر : 1666068 | 13 بهمن 1398 ساعت 15:38 | 4.7K بازدید | 0 دیدگاه

اسلامی‌خواه: شهرخودرو بهتر بود و برنده شد

قائم اسلامی خواه گفت: تیم شهرخودرو از ما بهتر بود و شایستگی پیروزی را داشت.

اسلامی‌خواه: شهرخودرو بهتر بود و برنده شد

به گزارش "ورزش سه"، قائم اسلامی خواه هافبک ماشین سازی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به دیدار ماشین سازی و شهرخودرو گفت: بازی بازی خوبی بود. لازم است که صعود این تیم را تبریک بگویم. بازی دیروز را پیش بینی کرده بودیم و تا یک جاهایی هم بازی پایاپایی داشتیم اما تیم شهرخودرو عملکرد بهتری داشت و توانست بازی را ببرد. پرونده این بازی برای ما بسته شده و به دیدار با پیکان فکر می‌کنیم.

 

او در مورد اشتباهات داوری گفت: من هرگز راجع به داوری صحبت نمی‌کنم. امیدوارم آقای زاهدی فر در هفته های بعد هم موفق باشند.

 

اسلامی خواه راجع به نمایش های خوبش گفت: بالاخره همه مربیانی که برای من زحمت کشیدند نقش داشتند اما خودم هم تلاش زیادی کردم. از این وضعیت رضایت دارم و امیدوارم تا پایان فصل بهتر و بهتر بشوم.

 

هافبک ماشین سازی در خصوص بازی با پیکان عنوان کرد: ما نباید گول جایگاه فعلی پیکان را بخوریم. این تیم بازیکنان خوب و قابل احترام و بازیکنان شناخته شده ای دارد. نتایج غیرقابل پیش بینی در هر هفته رخ می‌دهند.

 

قائم اسلامی خواه درباره پست تخصصی و مورد علاقه اش گفت: من کلا در هر تیمی که بودم در چند پست بازی کردم اما خودم بیشتر از همه پست هافبک نفوذی را دوست دارم اما هر چیزی که مربی صلاح بداند را انجام می‌دهم و مشکلی هم نیست.

 

دیدگاهها