حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1668130/29 زمان: 17:25   1398/11/23 بازدید: 51,861

هرگز قصد ترک بارسا را نداشتم

رونالدو: رئال خیلی بزرگتر از تصوراتم بود

رونالدو برزیلی در مصاحبه با دازن به دوران فوتبالش در بارسلونا و رئال مادرید اشاره کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رونالدو نازاریو سال 1996 به بارسلونا پیوست. درخشش او به قدری بود که خیلی زود لقب مریخی و پدیده را به وی دادند. او با پیراهن بارسا آقای گل لالیگا شد و توانست فاتح جام در جام اروپا و کوپا دل ری شود ولی تابستان 1997 بارسا را به مقصد اینتر ترک کرد.

 

 

 

 

رونالدو در مورد دلیل جدایی زودهنگام از بارسا گفت:« من برگه تمدید را امضا کردم و به وکلایم دادم. سپس راهی تعطیلات در برزیل شدم. 5 روز بعد به من زنگ زدند و گفتند امکان تمدید نیست. هیچ چیز دست من نبود. من قصد ادامه بازی در بارسلونا را داشتم ولی باشگاه ارزش لازم را برای من قائل نبود و تصمیم نهایی هم به عهده وکلایم بود. به شخصه دوست داشتم در بارسا بمانم.»

 

پیوستن به رئال در سال 2002:« در تیم ملی با روبرتو کارلوس هم بازی بودم و او بارها از رئال برایم تعریف کرده بود. به رئال پیوستم چون می خواستم روزی برای این باشگاه بازی کنم. این رویای من بود و برایش تا آخرین لحظه جنگیدم و توانستم رضایت اینتر را بگیرم.

کارلوس برایم از رئال و فضای حاکم بر این باشگاه حرف زده بود و می خواستم خودم نیز چنین فضایی را تجربه کنم. واقعیت این است که رئال بزرگتر از آن چیزی بود که کارلوس برایم گفته بود و خیلی بزرگتر از حد تصوراتم. رئال همیشه رئال است و در آن فشار وحشتناکی روی بازیکنان و کادر فنی وجود دارد. رئال باشگاه فوق ستاره هاست و خوشحالم که توانستم کمک کنم رئال به افتخارات بیشتری دست یابد.»

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.