کد خبر: 1668205/42 زمان: 10:55   1398/11/24 بازدید: 114,297

ستاره فرانسوی در پاریس خواهد ماند؟

خبر بد به رئال مادرید در مورد کیلیان امباپه (عکس)

بدترین خبر برای رئال مادرید، تمدید قرارداد کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه در مورد بسیاری از بازیکنان از جمله پل پوگبا و نیمار، سلیقه زین الدین زیدان و فلورنتینو پرز متفاوت است، اما در رابطه با کیلیان امباپه همه ارکان باشگاه رئال مادرید توافق دارند و کهکشانی ها به شدت علاقمند به خرید این ستاره جوان و فرانسوی هستند.

 

 

رئال مادرید به خوبی می داند خرید ستاره ای در این اندازه آنهم از باشگاهی مانند پاری سن ژرمن بسیار دشوار خواهد بود. هدف نهایی رئال مادرید، تلاش برای جذب کیلیان امباپه در تابستان سال 2021 است، اما برنامه های جدید باشگاه فرانسوی ممکن است هدف آنها را به مخاطره انداخته و باعث ماندن امباپه در پاریس شود. علیرغم بروز اختلافاتی میان کیلیان امباپه و توماس توخل، باشگاه پاری سن ژرمن همچنان امیدوار به حفظ ستاره فرانسوی و تمدید قرارداد این بازیکن است.

 

یک منبع آگاه به نشریه آ.اس خبر داده پاری سن ژرمن قصد دارد پیش از آغاز رقابت های یورو 2020، پیشنهادی هنگفت به کیلیان امباپه ارائه داده و با اعطای دستمزد 50 میلیون یورویی، این بازیکن را همطراز با ستاره هایی چون لیونل مسی و کریستیانو رونالدو قرار دهد.

 

در حال حاضر دستمزد کیلیان امباپه 15 میلیون یورو بوده و تنها سه میلیون از رقمی که در ابتدا قرارداد به این بازیکن داده می شد، بیشتر شده است که این رقم برای بازیکنی در اندازه های امباپه ناچیز به شمار می آید. ایده فلورنتینو پرز، تلاش برای خرید کیلیان امباپه در تابستان سال 2021 و تنها یک سال مانده به پایان قرارداد اوست.

 

رئال مادرید می خواهد ستاره جوان فرانسوی را با قیمتی پایین تر از ارزش او جذب کند؛ همان روشی که در مورد ادن هازارد نیز نتیجه داد و ستاره خلاق چلسی با تنها 100 میلیون یورو راهی برنابئو شد. تلاش رئال مادرید، عدم تمدید قرارداد کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن است، اما آنها علاقه ای ندارند خدشه ای به رابطه شان با باشگاه فرانسوی وارد شده و طرفین با یکدیگر وارد درگیری شوند.

 

 

امباپه نه تنها برای باشگاه پاری سن ژرمن در داخل زمین بازیکنی مهم محسوب می شود، بلکه یکی از دلایل اصلی (همراه با نیمار) است که نایک تصمیم گرفت قرارداد خود را با این تیم از سال 2022 تا 2032 تمدید کند و رقم پرداختی از 25 میلیون در سال به 75 میلیون افزایش یافت. این رقم در صورت جدایی هر کدام از این دو ستاره کاهش خواهد یافت. از زمانی که مالکان قطری این باشگاه را خریداری کرده اند، فروش پیراهن از 80 هزار تا در سال 2008 به بیش از یک میلیون در سال 2019 افزایش یافته است.

 

فلورنتینو پرز به خوبی می داند در صورت توفیق در جذب کیلیان امباپه، بخش قابل توجهی از رقم خرید او توسط اسپانسرها پرداخت شده و در مجموع رقم پرداختی برای این باشگاه جبران می شود، پس هدف اول او عدم تمدید امباپه با پاری سن ژرمن است، زیرا اگر این اتفاق رخ بدهد خرید او دشوار خواهد شد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.