حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1668206/35 زمان: 11:12   1398/11/24 بازدید: 15,373

بنفش ها زیر آوار سکوهای هزاع بن زاید

الاتحاد؛ سپاهان کابوسی وحشتناک برای العین

دو روز بعد از تحمل سنگین ترین شکست تاریخ لیگ قهرمانان طی 15 سال حضور در این تورنمنت، روزنامه اماراتی از کابوسی نوشت که نماینده ایران به جان قهرمان سابق آسیا انداخت.

به گزارش "ورزش سه"، العین در اولین هفته از فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا در خانه متحمل شکست 4-0 شد تا سنگین ترین شکست خانگی این باشگاه بعد از 15 سال حضور در ACL به ثبت برسد. این شوک غیرمنتظره آن هم برای نماینده ای از امارات که سابقه قهرمانی و نایب قهرمانی این مسابقات را در کارنامه داشت باعث شد تا روزنامه الاتحاد در گزارشی به بررسی اتفاقات رخ داده بپردازد و از سپاهان به عنوان کابوسی وحشتناک برای بنفش ها نام ببرد.

 


در گزارش الاتحاد آمده است:«تاکنون پیش نیامده بود العین بخواهد با چنین نتیجه ای به مهمانان خود در هزاع بن زاید ببازد. آخرین بار که باخت سنگینی رقم خورد به شکست 4-2 برابر الدحیل قطر برمی گشت اما این بار سکوهای هزاع بن زاید در حالی روی سر ستاره های العین آوار شد که حتی دروازه بان سرشناس و ملی پوش این تیم نیز نای بلند شدن نداشت».


الاتحاد در ادامه با اشاره به این که تازه اول راه لیگ قهرمانان آسیا است به مانوئل پدرو سرمربی پرتغالی و تحت فشار العین پیشنهاد کرد به جای برنامه های تاکتیکی و غیره بیشتر روی مسائل روحی روانی العین برای مصاف با النصر عربستان کار کند، جدالی که حکم مرگ و زندگی برای العینی ها در این تورنمنت بزرگ را دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.