حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1668430/43 زمان: 18:16   1398/11/25 بازدید: 5,565

با صید سه امتیاز کلیدی از آبادان

گل گهر بالاخره از منطقه قرمز خارج شد

گل گهر با پیروزی با ارزشی که امروز برابر یکی از بهترین تیم های این فصل از رقابت های لیگ برتر به دست آورد توانست برای اولین بار از منطقه قرمز جدول خارج شود.

به گزارش" ورزش سه"، گل گهر از ابتدای فصل به قعر جدول رده بندی چسبیده بود اما امروز سه امتیاز بازی برابر صنعت نفت این تیم را سرانجام به رتبه چهاردهم رساند تا برای اولین بار از جمع دو تیم انتهای جدول جدا شود. گل گهر با این برد شانزده امتیازی شد و شرایطی پیدا کرد که می تواند با چند نتیجه خوب از این جایگاه بیشتر فاصله بگیرد.


آن ها امروز در حالی برابر صنعت نفت به پیروزی رسیدند که در سه بازی قبلی شان برابر سایپا، پارس جنوبی و تراکتور به تساوی رسیده بودند. آن ها در بازی برابر سایپا و تراکتور این شانس را داشتند که به سه امتیاز برسند اما هر بار در دقایق پایان برد را با تساوی عوض کردند. این بار هم در حالی که تا دقیقه 85 از حریف پیش بودند روی یک ضربه پنالتی بازی مساوی شد اما یونس شاکری خرید نیم فصل این تیم دومین گلش در این بازی را در وقت های اضافه زد تا گل گهر به سه امتیاز حیاتی خارج از خانه دست پیدا کند. اهمیت این سه امتیاز از این نظر برای گل گهر زیاد است که پیکان یکی از رقیبانش شکست خورد ضمن اینکه آن ها توانستند یک بازی خارج از خانه برابر صنعت نفت آبادان یکی از بهترین تیم های این فصل را ببرند که می تواند در ادامه راه اعتماد به نفس این تیم را بالاتر ببرد.

 

گل گهر البته دو بازی خیلی دشوار پیش رو دارد. این تیم ابتدا باید در سیرجان با استقلال و سپس در اصفهان با سپاهان بازی کند. قطعا امتیازگیری از این دو بازی می تواند شاگردان جلالی را به ماندن در لیگ برتر امیدوارتر کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.