حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1669015/29 زمان: 15:43   1398/11/28 بازدید: 203,296

حمله به مسی با اکانت های فیک باشگاه

رسوایی بزرگ و باورنکردنی در باشگاه بارسلونا

رئیس باشگاه بارسلونا به صورت هدفمند و با استفاده از یک شرکت اینترنتی اقدام به تخریب بازیکنان خودی و رقبای خود در شبکه های اجتماعی کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از مارکا، دقایقی پیش کادنا سر کاتالونیا در گزارشی ویژه پرده از یک رسوایی بزرگ در باشگاه بارسلونا برداشت.

طبق این گزارش، باشگاه بارسلونا با دستور جوزپ ماریا بارتومئو(رئیس) با شرکت "I3 Ventures" قرارداد همکاری به ارزش یک میلیون یورو بسته و این شرکت در شبکه های اجتماعی اقدام به حمایت از بارتومئو و کادر مدیریتی فعلی باشگاه بارسلونا می کند. در عوض به صورت هدفمند بر علیه بازیکنان خودی، ستاره های سابق و رقبای مدیریتی اقدام کرده است.

 

 

 

 

 

این شرکت با ساحتن هزاران حساب فِیک(حقیقی و حقوقی) در توئیتر و فیسبوک، به شخصیت های بزرگی چون لیونل مسی و همسرس آنتونلا، جرارد پیکه، گواردیولا، ژاوی، پویول، خوان لاپورتا، رورس، ویکتور فونت و پوجدمونت حمله کرده و با انتشار پیام هایی ضد و نقیض و انتقادی بر علیه این اشخاص، سعی در حمایت از بارتومئو و تصمیمات مدیریتی او داشته است.

 

 

 

 

از جمله این انتقادات می توان به حمله به مسی به خاطر تاخیر و تعلل در تمدید قراردادش در سال 2017 اشاره کرد و نیز انتقادات گسترده از جرارد پیکه به خاطر نقش فعالش در تنیس جام دیویس. این حساب های دروغین همچنین به دیگر بازیکنان بارسلونا نیز انتقادات متفاوتی داشته اند.

 

نمونه ای از توئیت ها به شرح زیر است:

چرا مسی تمدید قراردادش با بارسلونا را علنی نمی کند؟

با وجود همه مانورهای گواردیولا اما مسی در بارسا ادامه می دهد

مسی چه حیوان وحشی ای در خانه دارد. در مورد فرزندانش در شبکه های اجتماعی حرف زده می شود و آنتونلا مثل یک شیر از آنها دفاع می کند

پیکه با وجود همه دیدگاه های سیاسی ضد اسپانیایی اما به خاطر اهداف اقتصادی اش حاضر است هر کاری برای حمایت از اسپانیا انجام دهد

 

باشگاه بارسلونا عقد قرارداد با این شرکت را تایید کرده ولی حاضر نشد نقش آن در حملات انتقادی علیه بازیکنان و مخالفان کادر مدیریتی را قبول کند. پرداخت های بارسلونا به شرکت در شش فاکتور مجزا ارائه شده است.

در ابتدای فصل بود که جرارد پیکه و بزرگان رختکن بارسلونا سران باشگاه را به این متهم کردند که از طریق رسانه های وابسته اقدام به تخریب چهره بازیکنان می کنند. این گزارش کادنا سر می تواند تایید کننده ادعای پیکه باشد.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.