حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1669611/35 زمان: 12:17   1398/12/01 بازدید: 23,913

از بافتیمبی گومیس تا حسن الهیدوس و ...

چهار کاندیدای گل برتر ACL و حسرت ستاره استقلال

بسته شدن پرونده هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا 2020 با معرفی چهار کاندیدای کسب عنوان برترین گل همراه شد.

به گزارش "ورزش سه"، طبق روال کمیته برگزاری لیگ قهرمانان آسیا با بسته شدن پرونده هفته دوم ACL2020 گلزنان برتر را معرفی کرد تا از میان آنها زیباترین گل هفته در نظرسنجی از هواداران انتخاب و معرفی شود.


در هفته ای که توپ کم از خط دروازه ها عبور نکرد مسئولان فنی AFC چهار گل برتر از غرب و شرق قاره را انتخاب و معرفی کردند که با توجه به تصمیم جنجالی داور کره ای و کمک اول او در شهر کویت برای مردود اعلام کردن گل زیبای امیرارسلان مطهری حالا افسوس و حسرت به خاطر این تصمیم بیشتر از قبل شده است.


نگاهی به چهار گل انتخاب شده به عنوان کاندیداهای کسب عنوان گل برتر هفته نشان می دهد اگر داور کره ای در دقایق پایانی بازی استقلال با الاهلی گل زیبا و سرکش مطهری را مردود نمی کرد بدون شک نام امیرارسلان مطهری نیز یکی از گزینه های موجود در نظرسنجی گل برتر هفته قرار می گرفت.


در میان چهار گل انتخاب شده گل بافتیمی گومیس ستاره فرانسوی الهلال به شباب الاهلی و حسن الهیدوس ستاره بدشانس السد به سپاهان هم دیده می شود ضمن این که دو گل هم از شرق انتخاب و در میان کاندیداها قرار گرفت تا برای دومین هفته متوالی خبر از گلزنان ایرانی نباشد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.