حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1669749/43 زمان: 16:30   1398/12/02 بازدید: 11,784

کسی حق ندارد در این شرایط تیم را تنها بگذارد

ابراهیمی: بازی 9 امتیازی را از نفت بردیم

گل‌گهر بعد از برد برابر صنعت نفت در هفته بیستم، این روزها تمریناتش را انجام می‌دهد تا برای بازی پنجشنبه آینده آماده شود.

به گزارش "ورزش سه"، گل‌گهر با بردی که در آبادان به دست آورد توانست از منطقه قرمز جدول خارج شود، هرچند این تیم سه بازی دشوار برابر تیم‌های مدعی استقلال، سپاهان و شهرخودرو را پیش رو دارد. با وجود این، شاگردان مجید جلالی بعد از این برد خارج از خانه برابر تیم بالانشین صنعت نفت و همچنین تساوی هفته قبل از آن برابر تیم مدعی تراکتور در حالی که تا آخرین دقایق از حریف پرستاره‌شان پیش بودند ، امید زیادی دارند تا بتوانند در بازی‌های آینده برابر تیم‌های بالای جدولی نتایج خوبی به دست بیاورند. علیرضا ابراهیمی کاپیتان تیم گل‌گهر درباره شرایط این تیم گفت: "شرایط تیم خیلی خوب است و یک برد خیلی مهم به دست آوردیم."


او در مورد بازی برابر صنعت نفت گفت: "من به‌شخصه معتقدم بردمان برابر نفت ۹ امتیازی بود؛ چون به تیم شخصیت داد. تیم بزرگ و قدرتمندی را در خانه خودش بردیم و توانستیم در جدول شرایطمان را بهتر کنیم."


مدافع وسط گل‌گهر در ادامه افزود: "بعد از بازی در آبادان دو سه روز استراحت داشتیم و بچه‌ها کنار خانواده‌هایشان بودند. بعد از آن هم دوباره تمریناتمان را منظم برگزار می‌کنیم. دیروز هم یک بازی دوستانه خوب داشتیم و توانستیم به یک برد پرگل برسیم. ما قبل از این به دلیل مشکل روحی تیم حتی در بازی‌های دوستانه هم نمی‌توانستیم نتیجه بگیریم، اما الآن شرایط تیم خیلی خوب است و امیدواریم بتوانیم در بازی‌های آینده نتیجه بگیریم."

 


ابراهیمی  با تأیید اینکه مصدومیت هم دارد گفت: "مصدومیتم هنوز صددرصد خوب نشده است. من دو سه مصدومیت جدی دارم اما شرایط تیم به گونه‌ای است که نه من و نه هیچ‌کس دیگر نمی‌تواند کنار تیم نباشد. شرایط سختی است و در این بازی‌های باقی‌مانده همه تا جایی که می‌توانند باید به تیم کمک کنند."


او در مورد بازی هفته آینده تیمش برابر استقلال گفت: "استقلال در آسیا بازی کرده و فردا هم با ذوب آهن یک بازی سخت دارد. بازی استقلال با ذوب یک بازی سنگین است، چرا که ذوب آهن هم احتیاج به برد دارد." ابراهیمی همچنین گفت: "پنجشنبه با استقلال در سیرجان بازی داریم. آن‌ها تیم شناخته‌شده‌ای هستند اما کادر فنی ما حتماً بازی استقلال را آنالیز می‌کند و ما فقط برای برد به زمین می‌رویم. مطمئن هستیم که می‌توانیم از این بازی سخت سربلند بیرون بیاییم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.