حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1669754/29 زمان: 17:11   1398/12/02 بازدید: 18,598

در نشست خبری بازی با ایبار

ستین: حرف های بارتومئو، مسی را قانع کرد

کیکه ستین سرمربی بارسا معتقد است که افشاگری اخیر علیه رئیس باشگاه یک موضوع مختومه است.

به گزارش "ورزش سه"، دوشنبه گذشته فاش شد که باشگاه بارسلونا با شرکتی قرارداد امضا کرده تا در شبکه های اجتماعی فیسبوک و توئیتر، با ساختن اکانت های فِیک به مخالفان باشگاه و حتی بازیکنان خودی و شخصیت های سیاسی و فوتبالی معروف حمله کند و در عوض چهره مدیران باشگاه را موجه جلوه دهد. اسناد کافی نیز برای اثبات این ادعا انتشار یافت.

در پی این رسوایی، جوزپ بارتومئو که در راس اتهامات قرار داشت، با بازیکنان در محل تمرین تیم جلسه گذاشت و نیم ساعت برای شان صحبت کرد ولی گویا صحبت های او کمتر کسی را قانع کرده است.

 

 

 

 

کیکه ستین اما چنین اعتقادی ندارد. سرمربی بارسا در نشست خبری بازی با ایبار و در واکنش به این موضوع گفت:« بارتومئو با حرف هایش توانست مسی، پیکه و همه ما را متقاعد کند. کاپیتان ها دیگر بحثی در این مورد ندارند و این یک پرونده مختومه است. چنین اخباری کمکی به تیم نمی کنند ولی فوتبال همین است. فکر می کنم پاسخ درستی به ابهامات داده باشم.»

 

بارسلونا روز گذشته توانست با پرداخت رقم فسخ 18 میلیون یورویی، مارتین برایثویت مهاجم لگانس را جانشین عثمان دمبله کند. انتقالی که با واکنش های منفی نیز همراه شده است.

ستین اما معتقد است برایثویت می تواند به بارسا کمک کند. او در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا مهاجم جدید، فردا فیکس خواهد بود، گفت:« هنوز برای پاسخ به این سوال زود است. قطعا در چند بازی به وی از ابتدا میدان خواهم داد ولی او هنوز باید با سبک بازی تیم آشنا شود و باید با او بیشتر کار کنم. او در فرم بدنی خوبی قرار دارد اما الان در شرایطی نیست که بتواند از ابتدا به میدان برود. برای این مهم، عوامل دیگری هم دخیل هستند. با این وجود اطمینان دارم که مارتین به ما کمک زیادی خواهد کرد. او با شور و اشتیاق به جمع ما اضافه شده و از مدت ها پیش او را در نظر داشتیم. به مارتین ایمان دارم و چیزهای زیادی به ما اضافه خواهد کرد.»

 

بحران های خارج از زمین اخیر در بارسلونا:« من به بهترین باشگاه دنیا آمده ام و دوست دارم با من از فوتبال حرف بزنید نه مسائل حاشیه ای. من باید روی بازیکنانم متمرکز باشم. این مورد علاقه ام است و  نه هیچ چیز دیگر.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.