حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1669832/39 زمان: 11:35   1398/12/03 بازدید: 52,446

خطر از سر باشگاه گذشت

زنی که می‌خواست برند استقلال را توقیف کند

باشگاه استقلال با پرداخت 358 میلیون تومان (واریزی در روز اول اسفند) مانع از توقیف این برند با ارزش در مجتمع قضایی عدالت تهران شد.

به گزارش "ورزش‌سه"، خبری عجیب درباره توقیف برند باشگاه استقلال هواداران این تیم را شوکه کرده است. خبری که حکایت از به مزایده گذاشته شدن برند باشگاه از ساعت 9:30 صبح امروز به قیمت هشت میلیارد تومان دارد. مزایده ای عجیب که به خاطر شکایت یک طلبکار دارای چک از استقلال صورت گرفته است. ماجرا از این قرار است که یک طلبکار باشگاه استقلال چکی از این باشگاه از مدت ها پیش در دست داشته که بعد از عدم پرداخت پول آن را به اجرا می گذارد تا مراحل قانونی اش طی شود.


این طلبکار که چند ماه قبل برند استقلال را توقیف کرده بود، برای رفع طلب 358 میلیونی خود اقدامات قضایی لازم را انجام داد تا در مجتمع قضایی عدالت تهران شاهد برپایی مزایده باشد و به پولش برسد. از این رو گفته می‌شد مسئولان استقلال اقدامی در راستای پرداخت پول این طلبکار نکرده اند تا کار به اینجا بکشد.


نکته قابل توجه این است که طلبکار باشگاه استقلال یک خانم است و او توانسته حکم توقیف اموال را بگیرد. خانمی که نامش برای خیلی ها آشنا نیست. البته در این خصوص گفته شد که یکی از اعضای سابق استقلال چکی که از باشگاه گرفته را خرج کرده و این چک به دست خانمی رسیده که حالا برند باشگاه را توقیف کرده است. حالا اما مشخص شده که این خانم چندان برای مدیران باشگاه نا آشنا هم نیست. این فرد همسر یکی از مربیان سابق استقلال است که چندین سال در باشگاه حضور داشته و فعالیت کرده است. 

 


بزرگ شدن ماجرا اما واکنش تند باشگاه استقلال را به همراه داشت. با اینکه گفته می شد مسئولان استقلال هیچ اقدامی در راستای پرداخت پول این طلبکار نکرده اند اما امروز رسانه رسمی استقلال سندی را منتشر کرد که مشخص می کند مبلغ 358 میلیون تومان بدهی فرد طلبکار در روز پنجشنبه گذشته(اول اسفند 98) توسط اسماعیل حسن زاده سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال پرداخت شده است. 

 


مسئولان باشگاه استقلال که سند واریزی مبلغ را هم در کانال رسمی خود منتشر کرده اند، از یک راز هم در این ماجرا پرده برداشتند. در اطلاعیه باشگاه آمده است: «این بدهی مربوط به یک فقره چک در ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ به مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان بوده که در وجه یکی از اعضای کادرفنی تیم استقلال در سالهای گذشته صادر شده بود و بعدها به همسر سابق این فرد واگذار شده و شکایت قضایی صورت گرفته است. مبلغی که به دلیل دیرکرد در پرداخت به بدهی ۳۵۸ میلیون تومانی برای باشگاه استقلال تبدیل شده بود.»

 

 


بعد از اعلام رسمی باشگاه در خصوص اینکه طلبکار مذکور همسر یکی از مربیان سابق باشگاه است، گمانه زنی های متعددی انجام شد و گفته می شود چک در وجه مجید صالح صادر شده که او از طریق همسرش روی آن شکایت کرده و توانسته مجوز توقیف برند باشگاه را دریافت کند. حالا نیز با چند برابر شدن مطالبات او 358 میلیون تومان از باشگاه استقلال دریافت کرده است.

 


نکته قابل توجه این است که استقلالی ها در خط آخر اطلاعیه امروز خود اعلام کرده اند از این فرد شکایت کرده اند. باشگاه آبی پایتخت که پول این طلبکار را پرداخت کرده تا از مزایده توقیف برند فرار کند، به دلیل استیفای ناروا از طلبکار شکایت و اعاده حیثیت کرده است. استقلالی ها اعتقاد دارند وقتی در روز پنجشنبه مطالبات پرداخت شده، دلیل بر اینکه امروز(شنبه) اخبار مربوط به ماجرا از سوی آن فرد منتشر شود، مشخص نیست و به همین خاطر آبی ها قصد دارند با شکایت در این مورد از مربی سابق خود غرامت بگیرند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.