حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1669839/42 زمان: 12:35   1398/12/03 بازدید: 16,193

جاشوا کیمیچ:

دیشب بایرن مونیخ درس بزرگی گرفت

جاشوا کیمیچ، مدافع آلمانی بایرن مونیخ به همبازیانش در مورد دیدارهای پیش رو هشدار داد.

 

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ دیشب در شرایطی که ابتدا به نظر می رسید کار چندان دشواری پیش رو ندارد، در شرایطی سخت در نهایت موفق شد با درخشش رابرت لواندوفسکی با نتیجه 2-3 پادربورن را مغلوب کرده و موقعیت خود در صدر جدول بوندسلیگا را حفظ کند. جاشوا کیمیچ مدعی شد چنین بازی هایی نشان می دهد اگر بایرن مونیخ قادر به ارائه نمایش همیشگی اش نباشد، ممکن است در هفته های پیش رو مقابل هر حریفی چنین موقعیت سختی را تجربه کند.  

 

 

جاشوا کیمیچ گفت: "همیشه می توانید درس هایی بیاموزید. دیدیم که در صورت انجام اشتباهات در بوندسلیگا، به شدت مجازات می شوید و اگر بازی همیشگی مان را ارائه ندهیم، ممکن است برابر هر حریف مشکل داشته باشیم، حتی اگر تیمی انتهای جدولی باشد. ما باید از فرصت های خود در حملات استفاده بهتری بکنیم تا بتوانیم عصر آرام تری داشته باشیم.

 

ما باید در مقابل تغییرات فعال بوده و قادر به ایجاد تغییر باشیم که در این صورت شرایط برای رقبا برابر ما دشوارتر می شود. من از رقم خوردن چنین شرایطی استقبال می کنم.

 

دیدار مقابل چلسی؟ آنها ترکیب خوبی از بازیکنان جوان و با تجربه در اختیار دارند. ممکن است چلسی طی چند هفته گذشته خیلی هماهنگ عمل نکرده باشد، اما بازی کردن در لیگ قهرمانان اروپا همیشه اتفاقی متفاوت است، البته ما می خواهیم در آنجا خانه چلسی به برتری دست یابیم."

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.