حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1669884/43 زمان: 15:21   1398/12/03 بازدید: 24,817

مربی جدید نساجی تا دوشنبه معرفی می شود

مهاجری به بیمارستان رفت و استعفا داد

در حالی که نساجی تمریناتش را برای برگزاری بازی هفته بیست و یکم برابر ماشین سازی آماده می کند رضا مهاجری از هدایت این تیم استعفا داد.

به گزارش" ورزش سه" سرمربی تیم نساجی به دلیل آنچه خودش شرایط جسمی و بیماری اش عنوان کرده از سرمربیگری تیم نساجی استعفا داد هرچند هنوز معلوم نیست که استعفای او مورد قبول مدیران این باشگاه قرار بگیرد.


مهاجری در آبان سال 98 به دلیل عارضه ریوی در بیمارستان بستری شد و در چند بازی نتوانست روی نیمکت تیمش بنشیند با این وجود او در شرایط سختی که نساجی از نظر مالی و مدیریتی داشت به کارش در این تیم ادامه داد.


با این وجود و در حالی که مالک و مدیران جدید از نیم فصل دوم کار را در نساجی به عهده گرفته و تیم از نظر شرایط مالی و امکاناتی وضعیت بهتری پیدا کرده است خبر می رسد که او استعفا داده است. علی امیری مدیرعامل تیم نساجی در این ارتباط در گفت و گو با "ورزش سه"  اعلام کرد:" روز پنجشنبه آقای مهاجری را به دلیل مشکلات ریه و قلب به بیمارستان بردیم. ایشان بعد از این موضوع به دلیل بیماری استعفایشان را به مدیریت دادند. ما از این موضوع بسیار متاثر هستیم چرا که آقای مهاجری یکی از مربیان خوب فوتبال ما است و زحمات زیادی را در این فصل برای نساجی کشیده است و برای او آرزوی سلامتی داریم." مدیرعامل نساجی همچنین در این رابطه گفت که این باشگاه تا روز دوشنبه تصمیم نهایی را در ارتباط با آینده نیمکت نساجی خواهد گرفت.


با این وصف به نظر می رسد داستان حضور رضا مهاجری در قائمشهر و روی نیمکت نساجی به پایان خودش رسیده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.