حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1669929/43 زمان: 18:00   1398/12/03 بازدید: 27,439

دوربین تلویزیونی همه را به اشتباه انداخت

تصاویر جدید از دست دادن مورینیو و لمپارد

انتشار تصویری از یک ناحیه تازه نشان می دهد ژوزه مورینیو و فرانک لمپارد در پایان دربی لندن دست همدیگر را فشردند.

به گزارش" ورزش سه" در شرایطی که در تصاویر پایانی مسابقه امروز چلسی و تاتنهام اینگونه به نظر می آمد که مورینیو خشمگین از باخت حاضر نشده دست فرانک لمپارد را به نشانه احترام فشار بدهد سرمربی چلسی در گفت و گو با beinsport اعلام کرد که در پایان بازی با مورینیو دست داده است.

 

البته دوربین از صحنه جامانده و به نظر می رسید این اتفاق بین این دو رخ نداده باشد اما با حرف های لمپارد شکی باقی نمی ماند که مورینیو در مسیر رختکن با شاگرد سابقش در چلسی خوش و بش داشته است. لمپارد درباره دبل کردن مورینیو به خبرنگاران گفت:" اگر این اتفاق افتاده به خاطر بزرگی مورینیو است( که کسی تا به حال موفق به دبل کردن او نشده است)

 

 

پیش تر به نظر می رسید شادی کنترل نشده فرانک لمپارد بعد از پایان مسابقه باعث خشم و ناراحتی آقای خاص شده است اما تا به این لحظه مورینیو صحبتی در این باره و علیه شاگرد سابقش در چلسی نداشته است.

 

 

در نشست مطبوعاتی امروز از مورینیو درباره جو هواداری و واکنش طرفداران چلسی به پرسیدند که او پاسخ داده:" من صادقانه تمرکزم روی تیمم بود و متوجه چیزی نشدم. درحال حاضر در شبکه های اجتماعی با توجه به چیزی که از تصاویر انتهای بازی برمی آمد هواداران بسیاری علیه سرمربی باتجربه تاتنهام موضع گرفته اند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.