حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1670370/41 زمان: 14:12   1398/12/05 بازدید: 54,898

در روزهای سیاه فوتبال هستیم؛

کریمی: حرف‌های میناوند قابل درک نیست

ستاره سابق سپاهان معتقد است که ضعف تصمیمات مدیریتی باعث ایجاد شرایط فعلی فوتبال کشور شده است.

محمود کریمی ستاره سابق باشگاه سپاهان در گفتگو با "ورزش سه" و در مورد اتفاقات روز گذشته در اصفهان حرف هایش را اینگونه آغاز کرد: ببینید من به این دلیل که سپاهانی ام، این را نمی گویم، ولی به خاطر حساسیت بازی و اینکه این بازی به نوعی بازی مرگ و زندگی برای سپاهان محسوب می شد و می خواست فاصله را کم کند، طبیعی بودکه حقش بازی کردن در حضور تماشاگران باشد. به نظرم حق سپاهان ضایع می شد و بهتر بود بازی کنسل می شد و بعدا با حضور تماشاگران برگزار می شد.


تصاویر و برداشت ها ضد و نقیض شده


او سپس در رابطه با اتفاقات رخ داده پس از لغو بازی، بیان کرد: این حق سپاهان بود ولی بعد از آن صحبت ها، تصاویر و برداشت هایی انجام شده که ضد و نقیض هستند.

 

احتمال نتیجه سه بر صفر وجود ندارد


کریمی در مورد اینکه ممکن است با اتفاقاتی که رخ داده، نتیجه بازی به ضرر سپاهان اعلام شود، بیان کرد: فکر نمی کنم این بازی سه بر صفر بشود. بعد از آن اتفاقات و صحبت ها همه جوره می توان برداشت کرد ولی پرسپولیس تا ساعتی که باید باشد، نبوده و اینطور که اخبار را دنبال می کنم احتمال سه هیچ نیست.

 

حرف های میناوند قابل درک نیست


بازیکن تکنیکی سابق سپاهان در رابطه با حرف های مهرداد میناوند هم توضیح داد: واکنش های اینگونه همه اش محکوم است. مهرداد دوست من است ولی با این شرایط صحبت کردن اصلا قابل درک کردن نیست. اینکه اصفهانی ها را به باندبازی و این مسائل ربط بدهید.


همیشه علیه اصفهان جوسازی می شود


کریمی ادامه داد: خیلی علیه اصفهانی ها جوسازی می شود. همیشه وقتی چیزی می شود به اصفهان ربط می دهند ولی در مورد ظلم هایی که به اصفهان می شود، حرفی نمی زنند. پارسال با اشتباه داوری سپاهان قهرمان نشد ولی امسال یک هند در بازی با استقلال نگرفتند و دیدید چقدر بحث پیش آمد. در این سال ها سپاهان و برخی تیم های دیگر به کورس رقابت آمده اند و گاهی بیش از حد بی انصافی می شود.

 

 

در روزهای سیاه فوتبال هستیم


محمود کریمی در ادامه ضمن اشاره به وضعیت نامناسب این روزهای فوتبال ایران، اضافه کرد: شروع این اتفاقات با گرفتن میزبانی از تیم های ایرانی ها بود. احمد جمشیدیان حرف خوبی زده، که در روزهای سیاهی از فوتبال هستیم. چهار تیم ما فقط یک برد دارند. به نظرم تماما روزهای سیاه فوتبال است. یک مقدارش به ضعف AFC مربوط است و فدراسیون فوتبال هم هر کاری که آنها می خواهند، اجازه می دهد انجام بدهند.

 

شروع ماجراها به خاطر یک اشتباه بوده است


از کریمی در رابطه با درگیری های لفظی زیادی که طی ساعات اخیر پس از لغو بازی میان اعضای سپاهان و پرسپولیس رخ داده، پرسیدیم که او در واکنش به این سوال عنوان کرد: ببینید مطمئن باشید صحبت های بیشتری هم می شود. شروع این ماجراها به خاطر یک اشتباه بوده است. از طرفی سپاهان حقش را ضایع شده دیده و اینطوری می شود که همه چیز به هم می ریزد. دلخوری ها و دشمنی ها بیشتر می شود. این ضعف مدیریت است که یک بازی را به هر ترتیبی که شده، می خواهند برگزار کنند. این ها فقط می خواهند لیگ را تمام کنند و کارها و تصمیماتشان در نهایت به دشمنی می رسد. این از لیگ ما و این هم از بازی های آسیایی که فقط یک برد به دست آورده ایم.  

 

نباید خیلی زود تصمیم بگیریم


کریمی در مورد لغو بازی های سری آ ایتالیا بیان کرد: آنها یک مقداری تصمیمات را می سنجند؛ تا اینکه خیلی سریع تصمیم بگیرند و بعد بفهمند اشتباه بوده است.

 

برگزار شدن این بازی بی عدالتی بود


کریمی ادامه داد: به نظرم به طور کلی واقعا اگر آدم کلاه خودش را قاضی کند، برگزار شدن این بازی بی عدالتی بود. خیلی بهتر بود بازی را کنسل می کردند تا در زمان مناسب بازی کنند. امتیاز میزبانی خیلی مهم است. ضمن اینکه بازی سپاهان و پرسپولیس فرق می کند با دو بازی دیگر. این بازی باید در حالت نرمال و برابر برگزار می شد و مثل دو بازی دیگر نبود که هر دو مدعی قهرمانی باشند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.