حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1670544/39 زمان: 12:09   1398/12/06 بازدید: 30,568

شجاعی درباره استوری جنجالی توضیح می‌دهد

کاپیتان تراکتور توضیحات خود را درباره استوری جنجالی که منجر به محرومیتش شد، به کمیته استیناف ارائه می کند.

به گزارش "ورزش سه"، مسعود شجاعی امروز از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با محرومیت 3 جلسه ای مواجه شده است. کمیته انضباطی اعلام کرده محرومیت کاپیتان تیم ملی و تراکتور به دلیل بدرفتاری در قبال داور مسابقه با گل گهر سیرجان و افترا به داور در فضای مجازی در نظر گرفته شده است.


در جریان بازی که شجاعی نسبت به عملکرد مهدی سیدعلی داور مسابقه ناراضی بود و اعتراض های شدیدی انجام داد و کارت قرمز گرفت. از این رو او به واسطه این کارت قرمز یک جلسه هم محروم شد. منتهی موضوعی که باعث شده کمیته انضباطی حکم سنگینی را برای شجاعی در نظر بگیرد، استوری او در اینستاگرام یک روز بعد از مسابقه است. 


شجاعی در اینستاگرامش نوشت: «امیدوارم که تحلیل و بررسی شود که همه متوجه شویم اشتباهات سهوی بوده، نه برنامه ریزی شده». اگر چه شجاعی مستقیما افترایی را به مهدی سیدعلی داور مسابقه تیمش با گل گهر نزده اما از دید کمیته انضباطی این موضوع شایسته‌ی محرومیت سه جلسه ای بوده.

 


حالا اما با توجه به قابل تجدید نظرخواهی بودن این حکم، باشگاه تراکتور و مسعود شجاعی در حال تنظیم لایحه ای هستند تا بتوانند از حق خود دفاع کنند. شجاعی و مدیران حقوقی تراکتور درصدد هستند تا اثبات کنند در استوری منتشر شده هیچ افترایی به داور زده نشده و توضیحات خود را به کمیته استیناف بفرستند. در صورتی که این توضیحات برای دست اندرکاران استیناف قابل قبول باشد، محرومیت شجاعی می تواند بخشیده یا تعلیق شود و شاید هم کاهش پیدا کند. باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی در این خصوص رخ می دهد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.