حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1670712/9 زمان: 08:10   1398/12/07 بازدید: 49,176

خلیل زاده استعفا داد، مظلومی به استقلال برگشت 

باشگاه استقلال در ساعات پایانی سه شنبه شب شرایط عجیبی را تجربه کرد.

‌به گزارش ورزش سه، در حالی که خیلی ها انتظار داشتند روز گذشته در جلسه مجمع سالیانه باشگاه استقلال با حضور وزیر ورزش و جوانان مدیرعامل این باشگاه مشخص شود این اتفاق نیفتاد اما ساعت پایانی شب گذشته (سه شنبه) حاوی اخبار مهمی پیرامون مسائل مدیریتی این باشگاه بود.
‌‌


ماجرا از این قرار است که در جلسه هیئت مدیره استقلال قرار بود علی فتح الله زاده با نظر مثبت اعضا به عنوان مدیرعامل نامش اعلام شود، پستی که سال ها برای آن انتظار کشیدن بود.

 

با این حال فتح الله زاده در جلسه شرکت نکرد و موسوی در پستی اینستاگرامی اعلام کرد که او دو ساعت اعضا را منتظر گذاشته و دیگر از وی برای مدیرعاملی باشگاه استقلال حمایت نخواهد کرد هر چند که گزینه اصلی مدیرعاملی استقلال اعلام کرده با منزوی و خلیل زاده جلسه داشته و به همین دلیل دیر به جلسه رسیده است.

 

اما این تمام ماجرا نیست، اتفاق دیگر در شب شلوغ استقلال استعفای خلیل زاده از سمت خود است، کسی که همزمان رییس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه استقلال بود اما به دلیل آنچه مشکلات باشگاه خواند چنین تصمیمی گرفت.


‌‌
این اتفاق وقتی عجیب تر به نظر می رسد که بدانید خلیل زاده همین چند ساعت پیش با رسانه باشگاه مصاحبه و اعلام کرده بود اجازه نمی دهد تیمش به سیرجان سفر کند.

 

اما آخرین خبر شب گذشته استقلال به قبول استعفای سعید رمضانی و کنار رفتن او از سرپرستی این تیم برمی گردد، فردی که برای بازی با الاهلی به کویت نرفت و مصاحبه تندی علیه مدیران باشگاه انجام داد.

 

حالا به گفته موسوی سعید رمضانی از کار برکنار و پرویز مظلومی جانشین او خواهد بود، خبری که مطمئنا واکنش فرهاد مجیدی به آن بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.