حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1671016/29 زمان: 15:56   1398/12/08 بازدید: 29,406

لمپارد خواهان جدایی هشت بازیکن از چلسی

فرانک لمپارد سرمربی چلسی قصد انجام یک خانه تکانی اساسی در تیمش برای فصل بعد دارد.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از سان، چلسی پس از گذشت 27 هفته از لیگ جزیره، تیم چهارم جدول و از امیدهای کسب سهمیه لیگ قهرمانان است. در اولین فصل حضور فرانک لمپارد، کسی انتظار قهرمانی از این تیم ندارد و خود او در نشست خبری اخیرش تاکید داشت که این یک فصل انتقالی برای باشگاه است.

 

 

 

 

چلسی که سه شنبه گذشته با سه گل در خانه به بایرن باحت تا احتمالا خیلی زود با لیگ قهرمانان وداع کند، در اندیشه ساختن تیمی قدرتمند برای فصل بعد است.

آبی ها تابستان گذشته قرارداد قرضی کوواچیچ را قطعی کردند و کریستین پولیسیچ را نیز به خدمت گرفتند. آنها در انتقالات زمستانی حکیم زیاش را نیز از آژاکس جذب کردند و او از تابستان بازیکن چلسی خواهد بود.

بن چیلول(لستر) و یان اوبلاک(اتلتیکو) نیز دیگر بازیکنان مدنظر چلسی برای تابستان هستند اما لمپارد در اندیشه یک خانه تکانی اساسی در چلسی است.

 

 

 

 

کپا آریسابالاگا گلر اسپانیایی که اخیرا جایگاه خود در ترکیب ثابت را از دست داده، اولین خروجی چلسی خواهد بود. مارکوس آلونسو و امرسون نیز فصل بعد جایی در چلسی نخواهند داشت. لمپارد خواهان خروج کورت زوما نیز شده است و معتقد است تاموری و کریستیانسن می توانند جای او را پر کنند.

راس بارکلی و ژورژینیو در خط هافبک نیز بازیکنانی هستند که لمپارد مایل به حفظ شان نیست. بارکلی نتوانسته انتظارات را برآورده کند و ژورژینیو نیز با رفتن ساری جایگاه همیشه ثابت خود را از دست داده است.

همچنین باشگاه تمایلی برای تمدید قرارداد پدرو و ویلیان ندارد و این دو به عنوان بازیکن آزاد، راهی تیمی دیگر خواهند شد. به این ترتیب فصل بعد چلسی را با شکل و شمایلی دیگر و نزدیک تر به ایده های لمپارد خواهیم دید و او امیدوار است با آبی ها برای قهرمانی گام بردارد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.