حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1671118/35 زمان: 20:11   1398/12/08 بازدید: 29,633

در انتظار بازگشت به چارچوب دروازه

روز شاد بیرانوند روی نیمکت پرسپولیس

دروازه بان اول پرسپولیسی ها روی نیمکت ذخیره ها شاد و خندان به این فکر می کرد که چه زمانی دوباره می تواند به چارچوب دروازه بازگردد.

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل محمدی درست مثل بازی با سپاهان تصمیم گرفت با خارج کردن علیرضا بیرانوند از ترکیب اصلی و اطمینان به گلر کروات از رادوشویچ مقابل شهرخودرو بهره ببرد. با این تصمیم علی بیرو که روزهای پرحاشیه ای به خاطر نوع ماسک زدن در فضای مجازی سپری کرده بود این بار بدون ماسک روی نیمکت نشست و شاد و خندان شاهد ادامه درخشش رقیب کروات خود بود.


با شکسته شدن رکورد کلین شیت های رادو با دریافت گل در نیمه دوم بازی همه نگاه ها دوباره به بالا رفتن احتمال بازگشت مرد شماره یک سرخ ها و تیم ملی به چارچوب دروازه دوخته شد اما بیرانوند که همچنان آرام روی نیمکت نشسته بود به این فکر می کرد که زمان بازگشت او با اتفاقات این روزهای کشور نامشخص است.


با افزایش فشارها برای تعطیلی رقابت های لیگ برتر به خاطر شیوع کروناویروس و ابهام در زمان آغاز دوباره رقابت ها مشخصا دروازه بان خوش خنده پرسپولیسی ها به این موضوع می اندیشید که دوباره چه زمانی می تواند با پیراهن شماره یک سرخ ها در ورزشگاه آزادی به تیمش در راه رسیدن به چهارمین قهرمانی قبل از ورود به فوتبال اروپا کمک کند.

 

 


خنده های بیرانوند در لحظاتی که هم تیمی هایش پشت سر هم دروازه مهدی رحمتی و شهرخودرو را برای رسیدن به بردی ارزشمند و افزایش اختلاف امتیاز در صدر جدول باز می کردند، سوژه جالبی بود برای عکاسان حاضر در ورزشگاه آزادی تا این لحظات را ثبت و به اطلاع طرفداران پرشمار این باشگاه برسانند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.