حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1671144/35 زمان: 21:13   1398/12/08 بازدید: 43,158

اعتراضات بی مورد به یک عادت بد تبدیل شده است

سخندان: پنالتی پرسپولیس درست نبود

تیم داوری بازی پرسپولیس با شهرخودرو تنها یک اشتباه بزرگ داشت و در سایر دقایق عملکرد خوبی از خود نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در حالی موفق به برتری برابر شهرخودرو شد که تیم داوری این بازی مهم دقایق پرفشاری را تجربه کرد. رضا سخندان کارشناس داوری فوتبال ایران در تشریح عملکرد تیم داوری این بازی مدعی شد به جز پنالتی اشتباهی که روی ترابی گرفته شد در سایر صحنه ها کار علی صفایی و کمک هایش خوب بود به خصوص در کنترل اعتراضات بی مورد بازیکنان.

 

پنالتی روی ترابی درست نبود


به اعتقاد من پنالتی روی ترابی درست نبود. صحنه برخورد را از دو زاویه تماشا کردم اما بازیکن شهرخودرو به درستی توپ را زد و داور در این صحنه مرتکب خطای دید شد.

 

اعتراض امیری درست نبود


اعتراض وحید امیری در چهارمین دقیقه وقت های تلف شده درست نبود چون به نظرم خطای هند اتفاق نیفتاد و بازیکن شهرخودرو حالت طبیعی خود را داشت و داور به درستی تصمیم‌ به ادامه بازی گرفت.

 

مدافع پرسپولیس روی قاضی خطا نکرد


در دقیقه 67 برخوردی در محوطه جریمه پرسپولیس رخ داد که روی قاضی هم خطا نشد و مدافع پای خود را برای دفع توپ دراز کرد و هیچ اتفاقی بین دو بازیکن رخ نداد.

 

مکث کمک داور فوق العاده بود


گل پرسپولیس آفساید بود و کمک داور مکث خوبی در اعلام آفساید داشت. اگر مهاجم پرسپولیس توپ را کنترل نمی‌کرد و توپ به هم تیمی او در آن موقعیت می‌رسید، آفساید نبود و اگر توپ به گل می‌رسید، داور می‌توانست گل را قبول کند.

 

جلوی اعتراض ها گرفته نشود در صحنه بین الملل به مشکل می خوریم


به جز پنالتی اشتباه، عملکرد گروه داوری در مجموع خوب بود. داور درباره اعتراض‌ها می‌تواند قاطعانه عمل کند. تا کی باید از این قبیل اعتراض‌ها ضربه بخوریم. این شرایط باب می‌شود و در نهایت به تیم‌ ملی و تیم‌های باشگاهی ما در رقابت‌های بین‌المللی ضربه می‌زند. فکر می‌کنم بازی چهار اخطار داشت که سه اخطار به خاطر اعتراض بود. همه می خواهند اعتراض کنند تا به این شکل از داور امتیاز بگیرند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.