حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1671324/9 زمان: 18:32   1398/12/09 بازدید: 9,022

کسی قرار باشد کرونا بگیرد تا حالا گرفته

طاهری: فوتبال روی بی رحمش را به ما نشان داد

مربی سایپا می گوید تیمش مستحق شکست برابر صنعت نفت نبود.

به گزارش "ورزش سه"، بیژن طاهری بعد از شکست دو بر یک از صنعت نفت آبادان گفت: ما خوب بازی کردیم و حتی از روزهایی که پیروز می شدیم هم بهتر بازی کردیم و حق مان باخت نبود.

 

او ادامه داد: واقعا باید به یک جمله کلیشه ای بسنده کنم و آن هم این است که فوتبال امروز روی بی رحمش را به ما نشان داد و در روزی که شایسته پیروزی بودیم شکست خوردیم.

مربی سایپا در مورد بازیکنان سرشناس نیمکت نشین هم می گوید: آقاخان هنوز آماده نیست اما ما از بازیکنانی استفاده کردیم که در تمرینات آماده بودند و بازیکنانی هم روی نیمکت داشتیم که در صورت نیاز می توانستیم از آنها استفاده کنیم.

 

طاهری در مورد شرایط خطرناک سایپا در جدول رده بندی هم گفت: ما از روز اول هم گفتیم با توجه به جوانگرایی که کردیم جایگاه این تیم در میانه جدول است و همین اتفاق هم رخ می دهد. انشاالله در بازی های بعدی موقعیت هایمان گل خواهد شد.

او در مورد تعطیلی لیگ به دلیل بیماری کرونا هم گفت: به نظر من اگر کسی قرار است این بیماری را بگیرد تا حالا گرفته بود و بازی ها ادامه پیدا کند بهتر است. گفته بودند این بیماری در عرض دو هفته خود را نشان می دهد و تا حالا که این اتفاق نیفتاده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.