کد خبر : 1671914 | 12 اسفند 1398 ساعت 17:25 | 22.1K بازدید | 0 دیدگاه

امیل هسکی:

این لیورپول شبیه منچستر دوران فرگوسن است

لیورپول با کسب تنها 4 پیروزی دیگر قهرمانی خود در لیگ برتر را مسجل خواهد کرد. خیلی ها این تیم را شبیه منچستریونایتد در دوران الکس فرگوسن می دانند.

این لیورپول شبیه منچستر دوران فرگوسن است

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول با هدایت یورگن کلوپ در آستانه شکستن طلسم 30 ساله است و دیگر چیزی تا قهرمانی لیگ برتر فاصله ندارد. این نوزدهمین قهرمانی قرمزها در انگلیس و اولین قهرمانی شان در شکل جدید برگزاری رقابت ها محسوب می شود.

لیورپول دو روز پیش و پس از 44 بازی متوالی بدون شکست، برابر واتفورد متحمل باخت 3-0 شد تا نوار شکست ناپذیری اش نیز پاره شود. برخی معتقدند لیورپول در این مدت خوش شانس هم بوده است.

 

 

1482845

 

 

امیل هسکی مهاجم سابق تیم ملی انگلیس و باشگاه لیورپول در این رابطه گفت:« خوش شانسی نصیب هر تیمی نمی شود و باید لایقش باشید. اگر به منچستریونایتد دوران فرگوسن نگاه کنید، متوجه خواهید شد که آنها همیشه برنده مطلق نبودند و در برخی بازی ها با خوش شانسی و نتیجه حداقلی پیروز از زمین خارج می شدند.»

 

 

1482885

 

 

هسکی ادامه داد:« بازی هایی بود که می گفتید خدای من، چقدر خوش شانسند. دو سال پیش لیورپول باخت های عجیبی می داد اما الان در بازی های مشابه، پیروز می شود. لیورپول کلوپ من را به یاد منچستر سر الکس می اندازد. من عاشق بازی در چنین تیمی هستم. البته نمی دانم می توانستم در ترکیب اصلی تیم کلوپ قرار بگیرم یا خیر ولی بازی زیر نظر این مربی، رویای هر بازیکنی است. او لیورپول را شبیه به یک خانواده کرده است. کلوپ یک مشوق بزرگ برای ستاره های تیمش است.»

 

قهرمانی لیورپول:« هواداران بی صبرانه منتظر قطعی شدن قهرمانی هستند. نه تنها در انگلیس که در سراسر دنیا. از نقاط مختلف دنیا برای من می نویسند که منتظریم قهرمانی مسجل شود تا به هواداران یونایتد زنگ بزنیم. ما مدت هاست برای این قهرمانی صبر کرده ایم و دیگر زمانش رسیده است.»

 

 

1475614

دیدگاهها