حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1671988/34 زمان: 11:17   1398/12/13 بازدید: 12,275

مدیر تیم هنگ کنگ؛ به ایران نمی‌رویم

فدراسیون فوتبال هنگ کنگ رسما اعلام کرده برای بازی با ایران به تهران سفر نخواهد کرد! این بازی قرار بود 7 فروردین در استادیوم آزادی برگزار شود.

به گزارش "ورزش سه"،  وان درون، مدیر اجرایی فدراسیون فوتبال هنگ ‌کنگ که با رسانه HK101 هنگ‌کنگ صحبت می کرد؛ اعلام کرد با توجه به دستور دولت این کشور و شیوع ویروس کرونا در ایران تیم ملی کشورش نمی‌تواند برای برگزاری بازی انتخابی جام جهانی 2022 به تهران سفر کند.

 

وی در این رابطه گفت: اعضای تیم ملی فوتبال هنگ‌کنگ در صورت سفر به ایران طبق دستور قانونی دولتی پس از بازگشت باید 14 روز در قرنطینه قرار بگیرند. در این شرایط ما بازی خانگی روز 31 مارس برابر عراق را از دست خواهیم داد و بدین‌خاطر امکان سفر تیم ملی فوتبال هنگ‌کنگ به ایران وجود ندارد. البته ما پنجشنبه گذشته نامه‌ای از فیفا مبنی بر برگزاری این بازی طبق برنامه قبلی دریافت کردیم اما شرایط در روزهای اخیر به طور کلی تغییر یافته است. در همین راستا نامه دیگری برای فیفا فرستادیم.

 

تیم‌های ملی ایران و هنگ‌کنگ طبق برنامه باید روز 7 فرودین 1399 در چارچوب هفته ششم گروه C انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم بروند.

 

اظهارات وان مدیر اجرایی فدراسیون فوتبال هنگ کنگ نشان می دهد که فیفا تا پیش از این می خواسته بازی ها طبق برنامه از پیش تعیین شده برگزار شوند، اما به نظر می رسد در روزهای آتی با توجه به شیوع ویروس کرونا در ایران تصمیم تازه ای بگیرد. الاتحاد امارات هم مدعی شده است 9 کشور از جمله ایران خواستار لغو بازی های پیش رو شده اند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.