کد خبر: 1672557/42 زمان: 21:16   1398/12/16 بازدید: 82,440

ادواردو لوپز بکی:

داشتیم رونالدو را می خریدیم که نشد!

ادواردو لوپز بکی، مدیر سابق دیپورتیوو لاکرونیا از ناکامی این تیم در جذب کریستیانو رونالدو خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد فوق العاده کریستیانو رونالدو در تقریبا دو دهه اخیر باعث شده بسیاری از تیم ها به خاطر از دست دادن موقعیت جذب این ستاره پرتغالی در دوران جوانی ابراز تاسف کنند. در گذشته باشگاه هایی چون آرسنال و یوونتوس مدعی شدند که فاصله ای تا جذب رونالدو نداشتند، اما این بازیکن در نهایت راهی منچستریونایتد شده و ادواردو لوپز بکی نیز این روایت را در مورد لاکرونیا تعریف کرد.

 

 

ادواردو لوپز بکی گفت: "من برای تماشای بازی و زیر نظر گرفتن عملکرد سیمائو سابروسا به پرتغال سفر کرده بودم و انجا بازی کریستیانو رونالدو را نیز دیدم. او خیلی ضعیف بازی می کرد، اما چند بار حرکاتی انجام داد که من نمی توانستم باور کنم. عملکرد رونالدو این توجه مرا به خود جلب کرد و من سوال که این بازیکن کیست.

 

زمانی که به اسپانیا بازگشتم، رئیس باشگاه از من در مورد عملکرد سابروسا سوال کرد، اما من به او پیشنهاد دادم کریس رونالدو را جذب کند و به نظرم او بازیکن باکیفیتی بود. ما برای جذب رونالدو با ژرژ مندس، مدیر برنامه این بازیکن وارد مذاکره شدیم، اما دیگر دیر شده بود و رونالدو با منچستریونایتد برای انتقال به این تیم به توافق رسیده بود."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.