کد خبر: 1672902/50 زمان: 22:54   1398/12/18 بازدید: 62,628

مادرید دروازه‌بان برزیلی را زنده می خواهد

توییتر علیه ادرسون: یک درخت هم از تو بهتر است!

اشتباهات ادرسون دروازه‌بان برزیلی منچسترسیتی روی هر دو گل یونایتد در بازی امشب تاثیرگذار بود و اشتباهات دو فصل پیش او مقابل لیورپول را تداعی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد امشب موفق شد در دربی شهر منچستر با گلهای مارسیال و مک‌تومینای حریف همشهری‌اش سیتی را 2-0 شکست داده و یک پیروزی ارزشمند بدست بیاورد. ولی ادرسون، سنگربان برزیلی سیتی روی هر دو گل این بازی مقصر بود و مهمترین نقش را در باخت شاگردان گواردیولا بازی کرد. داستان اشتباهات ادرسون در بازی‌های حساس اما تنها به این بازی  خلاصه نمی‌شود و به نظر می‌رسد بخت گواردیولا و دروازه‌بانهای سیتی با اشتباه در دیدارهای مقابل یونایتد گره خورده است.

 

 

در دقیقه 30 مسابقه ضربه آزادی که نصیب منچستریونایتد شده بود توسط برونو فرناندس به صورت چیپ و به شکلی هوشمندانه برای مارسیال که درون محوطه جریمه بود ارسال شد تا او توپ را به سمت تیر نزدیک ارسال کرده و دروازه سیتی را باز کند. گلی تمرین شده که البته با اشتباه ادرسون در جاگیری وارد دروازه این تیم شد. این اولین اشتباه ادرسون در دربی امشب نبود.

 

 

اما در دقیقه 51 نوبت  به اشتباه مهلک ادرسون رسید که با خوش‌شانسی او توسط مارسیال به گل دوم یونایتد تبدیل نشد. ادرسون پاس رو به  عقب کانسلو را به بدترین شکل ممکن کنترل کرد و توپ در اختیار مارسیال قرار گرفت اما ادرسون دوباره به عقب بازگشته و به سختی توانست اشتباه مهلک خود را جبران و مانع از گلزنی دوباره مارسیال شود. مارسیال با تلاش ادرسون برای جبران اشتباهاتش به تیر دروازه برخورد کرد تا دومین گل یونایتد روی اشتباه ادرسون وارد دروازه سیتی نشود.

 

 

 

بازی با همین نتیجه در حال پایان بود که اسکات مک‌تومینای بازیکن تعویضی یونایتد در دقیقه 90+7 آب سرد را روی سر منچسترسیتی خالی کرد تا قرمزها در خانه با نتیجه 2-0 به پیروزی برسند. گلی که این بار هم  با اشتباه مهلک ادرسون دروازه‌بان سیتی برای یونایتد بدست آمد. او توپ را عملا جلوی پای مک‌تومینای انداخت تا او از فاصله سی و چند متری به راحتی دروازه‌اش را باز کند.

 

 

وبسایت whoscored در پایان بازی امشب به ادرسون نمره 4.43 داده و می گوید این پایین ترین نمره ای است که او در تمام مدت حضورش در لیگ برتر انگلیس بدست آورده است.

 

بعد از پایان بازی موج انتقادها و تمسخرها علیه ادرسون در شبکه های اجتماعی و به خصوص توییتر به راه افتاد. در یک از جالبترین پستهای تمسخرآمیز درباره نمایش ادرسون یک کاربر عکس او را در کنار عکس یک درخت قرار داده و از مخاطبانش خواسته با شرکت در یک نظرسنجی بگویند به نظرشان کدامیک از این دو دروازه بانهای بهتری هستند؟ درخت یا ادرسون؟!

 

 

اما اشتباه ادرسون روی گل دوم منچستریونایتد اشتباهی بود که فوتبالدوستان را به یاد اشتباه مشابه ادرسون در بازی دو فصل پیش سیتی مقابل لیورپول انداخت. در بازی‌ای که در نهایت با شکست 4-3 سیتی مقابل لیورپول به پایان رسید ادرسون که برای دفع توپی که پشت هیجده قدم سیتی آمده بود توپ را درست به جایی انداخت که محمد صلاح در آن حضور داشت تا ستاره مصری لیورپول به راحتی توپ را وارد دروازه سیتی کند.

 

 

 

 

نکته جالب اینجا است که پپ گواردیولا در اولین فصل حضورش در منچسترسیتی، کلودیو براوو را به سیتی آورد تا خیالش از بابت دروازه این تیم راحت باشد. براوو در اولین بازی خود با پیراهن سیتی در دربی مقابل منچستریونایتد ایستاد و در این بازی مرتکب چند اشتباه بد شد. یکی از اشتباهات او منجر به گلی شد که توسط زلاتان به ثمر رسید. گواردیولا به خاطر این اشتباهات مهلک براوو اعتماد خود به براوو را از دست داد و در نهایت تصمیم گرفت ادرسون را به جای او به سیتی منتقل کرده و از او به عنوان سنگربان اول تیمش استفاده کند. حالا به نظر می‌رسد همان داستان برای ادرسون تکرار شد و بعید نیست اعتماد گواردیولا به این سنگربان برزیلی به پایان راه رسیده باشد.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.