حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1673469/43 زمان: 20:45   1398/12/21 بازدید: 6,383

راهکار چینی ها برای ادامه رقابت های بسکتبال

حدادی باید به سرزمین کرونا بازگردد

مسئولان بسکتبال چین تصمیم گرفته اند از اواسط فروردین ادامه مسابقات را به صورت متمرکز در دو شهر شمال و جنوب چین برگزار کنند.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، رسانه های چینی از تصمیمات لیگ بسکتبال این کشور برای از سرگیری مسابقات این فصل خبر دادند. لیگ بسکتبال چین از زمان شیوع ویروس کرونا تعطیل شده بود؛ اما مسئولان چینی تصمیم گرفته اند از اواسط فروردین ادامه مسابقات را به صورت متمرکز در دو شهر شمال و جنوب چین برگزار کنند.


هنوز شهرهای میزبان تعیین نشده اند و بعد از بررسی شرایط ، 20 تیم حاضر در لیگ چین به دو گروه 10 تیمی تقسیم می شوند و مسابقات هر گروه در یک شهر برگزار خواهد شد.
مسئولان لیگ چین به تیم ها اطلاع داده اند که برای شروع لیگ از دوم آوریل آماده باشند و نکات بهداشتی مربوط به مقابله با ویروس کرونا را رعایت کنند.


گفته می شود تیم های چینی به بازیکنان خارجی خود هم برای بازگشت پیغام داده اند؛ اما مشخص نیست چه تعدادی از بازیکنان با توجه به محدودیت های سفر به چین، موفق به بازگشت می شوند.


حامد حدادی ملی پوش بسکتبال ایران هم امسال در تیم نانجینگ چین عضویت داشت و در صورت فراهم شدن شرایط باید برای ادامه مسابقات به چین بازگردد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.