حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1675125/13 زمان: 13:01   1399/01/06 بازدید: 10,095

تصاویر ماندگار از صورت مدافعانِ سلامت

فعالان حوزه سلامت روزهای سختی را پشت سر می‌گذارند و با جان‌فشانی مانع از افزایش جان باختگان کرونا می‌شوند.

به گزارش "ورزش سه"، حدود ۳۶ روز است که وزارت بهداشت از شیوع ویروس کرونا و گسترش آن طی یک ماه اخیر در سراسر کشور خبر داده ولی طی این مدت بدون تردید اگر تلاش پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان‌ها نبود، تلفات زیادی بخاطر ابتلا به کووید۱۹ شاهد بودیم.

 

در این مدت نسبتا طولانی، مسؤولان مربوطه و کادر درمانی و خدماتی بیمارستان‌ها، شبانه‌روز و با شیفت‌هایی که بیش از ۱۲ ساعت به طول می‌انجامد و استراحت‌هایی که کمتر از ۶ ساعت است، جان فشانی کرده و مشغول ارائه خدمت به بیماران و مبتلایان به کرونا هستند تا از تلفات این ویروس کم کنند.

 

پزشکان، پرستاران، کادر خدماتی و ... که در خط مقدم جلوگیری از شیوع و مبارزه با کرونا ویروس هستند و در این مدت به‌عنوان مدافعان سلامت شناخته شدند، در این ۳۶ روز در سخت‌ترین شرایط و با لباس‌هایی که تا پیش از آن تجربه پوشیدن‌اش را نداشتند، به ارائه خدمت می‌پردازند.

 

ماسک و لباس‌های مخصوص کادر درمانی بیمارستان‌ها برای مقابله با ویروس کرونا و رسیدگی به بیماران که ساعت‌ها بصورت مداوم بر تن پزشکان و پرستاران است، در این مدت اثرش را نیز روی صورت این مدافعان سلامت گذاشته که تصاویر تعدادی از آنها را در زیر می‌بینید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


* اگر با دیدن تصاویر زحمات و مجاهدت‌های کادر درمانی منقلب شدیم، بهتر است نکات بهداشتی را جدی گرفته و به قرنطینه خانگی توجه کنیم تا هرچه زودتر ویروس کرونا از کشور برود و این ماسک و لباس‌های سنگین از تن پزشکان و پرستاران خارج شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.