حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1675150/42 زمان: 22:18   1399/01/05 بازدید: 28,288

برای کمک به مبارزه با کرونا؛

فداکاری بزرگ ستاره های بایرن مونیخ و دورتموند!

ستاره های بایرن مونیخ و دورتموند حاضر به چشم پوشی از بخشی از حقوق شان شده اند.

به گزارش "ورزش سه"، بیماری همه گیر کرونا نه تنها یک بحران ویرانگر در مورد سلامت عموم جامعه بوده، بلکه اثرات مداومی در اقتصاد جهانی، مشاغل و زندگی کارگران خواهد داشت. حالا باشگاه های مختلف فوتبال نیز به دلیل شیوع این بیماری مجبور شده اند فعالیت هایشان را به حالت تعلیق درآورند و به این دلیل از نظر مالی دچار مشکل خواهند شد.

 

 

بیشترین هزینه ای که باشگاه ها با آن روبرو هستند، دستمزد بازیکنان تیم اصلی بوده که در صورت کاهش می تواند بخش قابل توجهی از ضررها را کاهش داده و در عین حال به حمایت از کارمندانی که بیشترین آسیب را از این بحران می خورند، کمک کند. عدم دریافت حق پخش، فروش بلیط و تعطیلی فروشگاه های رسمی آسیب بزرگی به تیم های بزرگ زده است.

 

نشریه بیلد مدعی شد مدیران دو باشگاه بایرن مونیخ و دورتموند با بازیکنان و کادر فنی صحبت کرده اند و از آنها خواسته اند کاهش دستمزد خود در این مقطع را بپذیرند. نشریه بیلد مدعی شد بازیکنان بایرن و اعضای هیئت مدیره توافق کرده اند که 20٪ دستمزدشان را به نشانه همبستگی کم کرده تا اطمینان حاصل شود که کارکنان رده پایین تر این باشگاه شغل شان را از دست نمی دهند. این روند در مورد دیگر باشگاه بزرگ آلمان نیز رخ داده و بازیکنان دورتموند نیز با این درخواست موافقت کرده اند.

 

چند روز قبل نیز نشریه آ.اس فاش کرد باشگاه بارسلونا نیز از بازیکنان خود خواسته در این شرایط بحرانی با کاهش دستمزدها موافقت کنند که به نظر آبی اناری ها نیز این خواسته را قبول کرده اند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.