حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1675606/50 زمان: 16:00   1399/01/09 بازدید: 5,771

پاسخ به دعوت اسطوره تنیس اسپانیا

آلونسو و کاسیاس، همراه نادال در مبارزه با کرونا

دعوت رافائل نادال از ستاره‌های ورزشی برای کمک به مبارزه با ویروس کرونا با حمایت چند ستاره بزرگ اسپانیایی از جمله فرناندو آلونسو و ایکر کاسیاس مواجه شده.

به گزارش "ورزش سه"، رافائل نادال اسطوره بزرگ  دنیای تنیس چندی پیش از ستاره‌های ورزش دنیا خواست به همراه او در چالشی برای جمع‌آوری کمک مالی و کمک به صلیب سرخ برای مبارزه با ویروس کرونا شرکت کنند.

 

بعد از درخواست نادال چند چهره بزرگ ورزشی از جمله فرناندو آلونسو، قهرمان سابق رقابت های فرمول یک در این چالش شرکت کردند. در دنیای فوتبال هم ایکر کاسیاس، سنگربان کارکشته اسپانیایی و کاپیتان اسپانیا در زمان فتح جام جهانی به این چالش پاسخ مثبت دادند.

 

 

درحالیکه فصل رقابت های تنیس هم مثل رقابت های فوتبال و همه رشته‌های ورزشی متوقف شده، نادال در حال حاضر در شهر زادگاهش پورتو کریستو حضور دارد. او در شروع چالش خود به همراه پائو گاسول، ستاره اسپانیایی NBA در مقابل دوربین قرار گرفت و از ستاره‌های ورزشی خواست برای کمک به صلیب سرخ در مبارزه با کرونا به آنها ملحق شوند هدف این چالش را جمع‌آوری 11 میلیون یورو کمک اعلام کرد.

 

 

نادال سپس در یک پست توییتری نوشت:" در این شرایط که برای همه تازگی دارد، من بعد از فکر کردن زیاد به این نتیجه رسیدم که شما مردم اسپانیا هیچوقت ما ورزشکاران را تنها نگذاشته‌اید. شما همیشه در لحظات خوب و لحظات دشوار در کنار ما بوده‌اید. ما حالا در همکاری با صلیب سرخ سعی می‌کنیم به آنها کمک کنیم تا در برنامه‌هایی مثل تامین تجهیزات پزشکی و ساخت زیرساخت های بیمارستانی راحت‌تر اقدام کنند. هدف ما مشخص است: جمع‌آوری 11 میلیون یورو برای کمک به یک میلیون و سیصد و پنجاه نفر. ما می‌دانیم همه ورزشکاران اسپانیایی گرد هم آمده و به ما برای رسیدن به این هدف کمک خواهند کرد".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.