حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1675719/50 زمان: 12:00   1399/01/10 بازدید: 3,249

ستاره‌های لالیگا در کمپین کمک به مبارزه با کرونا

سرخیو راموس، جرارد پیکه و سانتی کازورلا، سه ستاره لالیگا در همکاری با ستاره‌های موسیقی اسپانیا برای کمک به مبارزه با کرونا 640هزار یورو کمک مالی جمع‌آوری کردند.

به گزارش "ورزش سه"، ستاره‌های فوتبال اسپانیا در همکاری با ستاره‌های موسیقی این کشور از طریق یک فستیوال مجازی به جمع‌آوری کمک‌های مالی برای مبارزه با ویروس کرونا اقدام کرده و مبلغ 640هزار یورو برای تجهیزات پزشکی جمع‌آوری کردند. سرخیو راموس، جرارد پیکه و سانتی کازورلا فوتبالیست‌هایی بودند که در این کمپین مشارکت فعال داشتند.

 

راموس، پیکه و کازورلا از طریق کنفرانس ویدیویی در این فستیوال مجازی شرکت کردند چرا که هر سه در حال حاضر در قرنطینه خانگی به سر می‌برند.

 

جرارد پیکه ستاره بارسلونا با حضور در این فستیوال از طریق کنفرانس ویدیویی مردم را به کمک به این کمپین تشویق کرد

 

مجریان این فستیوال مجازی از طریق کنفرانس ویدیویی با راموس، پیکه و کازورلا صحبت کردند و در ادامه دیگر ستاره‌های فوتبال مثل فرناندو مورینتس، ملی‌‌پوش اسپانیایی و لوکاس واسکز مهاجم رئال مادرید در این برنامه به آنها ملحق شدند.

 

اسپانیا در حال حاضر از نظر شیوع ویروس کرونا و تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در خط مقدم قرار دارد. در روزهای اخیر اعلام شد که تعداد مبتلایان ویروس در اسپانیا به 75هزار نفر رسیده و چیزی در حدود 6هزار نفر از شهروندان اسپانیا در این بحران جان خود را از دست داده‌اند.

 

مقامات فوتبال اسپانیا این هفته تصمیم گرفتند که تعلیق رقابت های لالیگا را تا اطلاع ثانوی تمدید کنند. شروع دوباره این لیگ منوط به تصمیم دولت این کشور است.

 

کاپیتان رئال مادرید با حضور در این فستیوال مجازی از خانه خود از هموطنانش خواست برای کمک به مبارزه با ویروس کرونا همت کنند

 

سانتی کازورلا بازیکن ویارئال و ستاره سابق آرسنال هم در این فستیوال مجازی شرکت کرد

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.