کد خبر: 1675846/50 زمان: 09:30   1399/01/11 بازدید: 14,379

اینزاگی

این فصل تمام نشود بعضی باشگاه‌ها نابود می‌شوند

فیلیپو اینزاگی، اسطوره فوتبال ایتالیا خواهان کامل شدن فصل جاری فوتبال ایتالیا شده و می‌گوید نیمه‌کاره ماندن این فصل به نابودی باشگاه‌ها خواهد انجامید.

به گزارش "ورزش سه"، فیلیپو اینزاگی، اسطوره فوتبال ایتالیا و سرمربی باشگاه بنونتو که در لیگ سری ب این کشورحضور دارد می‌گوید باشگاه‌های ایتالیایی خواهان این هستند که با فروکش کردن بحران ناشی از ویروس کرونا، از ماه آگوست رقابتهای فصل جاری را از سر بگیرند. اینزاگی خاطرنشان کرد که نیمه‌ کاره رها کردن این فصل باعث می‌شود بعضی باشگاه‌های ایتالیایی به کلی نابود شوند.

 

ایتالیا در بحران کرونا با فاجعه بزرگی مواجه شده و تا این لحظه نزدیک به 10هزار نفر در این کشور جان خود را از دست داده‌اند. دولت ایتالیا همه رقابتهای ورزشی را دست‌کم تا 15 فروردین تعطیل کرده و رقابتهای سری آ در صورت بهبود شرایط بحرانی قرار است از 13 اردیبهشت آغاز شود هر چند آغاز این رقابتها منوط به تصمیم دولت در آن زمان است و اگر شرایط ناشی از ویروس کرونا به وضعیت عادی برنگشته باشد اجازه انجام رقابتها داده نخواهد شد.

 

 

اینزاگی در گفتگو با اسکای ایتالیا ضمن هشدار به نیمه کاره رها شدن این فصل فوتبال ایتالیا گفت:" صحبت کردن درباره فوتبال سخت است. همه ما به خاطر سلامتی عمومی یک قدم به عقب برداشته‌ایم چون این بالاترین اولویت است. ولی وقتی همه چیز تمام شود می‌خواهیم بازی کردن را از سر بگیریم. کار درست این است. ما همه می‌خواهیم مسیری که هشت ماه پیش شروع کردیم را به پایان برسانیم. لیگها حتما باید کامل شده و به پایان برسند".

 

سرمربی بنونتو در ادامه صحبتهایش گفت:" برای جلوگیری از سوتفاهم و جلوگیری از نابودی بعضی باشگاه‌ها این بهترین راه‌حل است. ما برای بازی کردن در ماه‌های ژوئن، ژوئیه و آگوست آماده‌ایم. هر تصمیم دیگری به جز این به بعضی باشگاه‌ها ضرر سنگینی خواهد زد. ما به دادگاه خواهیم رفت، بعضی باشگاه‌ها کلا نابود خواهند شد و فوتبال با خطر از دست دادن یک دوره دو ساله مواجه خواهد شد نه فقط چند ماه".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.