حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1676170/42 زمان: 17:07   1399/01/13 بازدید: 27,798

ستاره برزیلی چلسی راهی یوونتوس خواهد شد؟

ویلیان، ستاره برزیلی چلسی مورد توجه یوونتوس نیز قرار گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد بعد از هفت سال موعد جدایی ویلیان از چلسی فرا رسیده باشد و اخبار حاکی از پایان دوران حضور این ستاره برزیلی در لندن است. قرارداد ویلیان با باشگاه چلسی در ابتدای فصل تابستان به اتمام خواهد رسید و هنوز توافقی بین طرفین برای تمدید قرارداد حاصل نشده است.

 

 

اما نشریه توتواسپورت مدعی شد یوونتوس شرایط جذب ویلیان را جویا شده و قصد دارد برای خرید این بازیکن آزاد در صورت عدم توافق با چلسی اقدام کند. ویلیان خواهان تمدید قرارداد خود به مدت سه فصل دیگر شده، اما چلسی بیش از دو فصل حاضر به تمدید نیست و همین امر باعث عدم توافق طرفین شده است. البته با شیوع ویروس کرونا روند مذاکرات کمی کند شده و مشخص نیست با از سرگیری مسابقات وضعیت ویلیان در چلسی چگونه خواهد شد.

 

مائوریتسیو ساری، سرمربی ایتالیایی یوونتوس در طی یک سال حضور در لندن هدایت ویلیان را بر عهده داشته و از مدیران یووه خواسته مقدمات انتقال او به تورین را در تابستان پیش رو فراهم کنند. یوونتوس در یک دهه اخیر متخصص جذب بازیکنان باکیفیت و آزاد بوده و ممکن است این اتفاق در مورد ویلیان هم رخ دهد. اما طی دو سال اخیر وینگر برزیلی مورد توجه بارسلونا نیز قرار داشته و اگر آبی اناری ها دوباره امسال نیز برای خرید او اقدام کنند، یوونتوس کار آسانی برای خرید ویلیان نخواهد داشت.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.