حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1676311/41 زمان: 18:12   1399/01/14 بازدید: 6,352

ستاره سابق بارسلونا خواهان لغو لیگ هلند؛

اورمارس: یوفا و اردیویژه مثل ترامپ هستند !

مارک اورمارس بازیکن سابق بارسلونا و تیم ملی هلند با مسئولان لیگ کشورش برای لغو بازی ها تماس گرفته است و بر این موضوع اصرار دارد.

به گزارش "ورزش سه"، مارک اورمارس مدیر ورزشی باشگاه آژاکس با مسئولان سازمان لیگ فوتبال هلند تماس گرفته و خواستار لغو مسابقات شده و به شدت آنها را مورد انتقاد قرار داده است.


او در این مورد اینطور فکر می کند و می گوید:« چرا در این زمان آنها به پول فکر می کنند و سلامتی مردم برایشان اهمیتی ندارد.»


اورمارس که با تلگراف صحبت کرده، ادامه می دهد:« من انتظار داشتم که سازمان لیگ فوتبال هلند به صورت مستقل در این زمینه عمل کند و تصمیم بگیرد ولی آنها منتظر نظر یوفا هستند و یوفا هم قصد دارد مسابقات را پس از 30 ام جون از سر بگیرد.


رقابت های لیگ هلند تا اول جون دنبال می شد که با دستور دولت و به دلیل شیوع ویروس کرونا درنهایت این مسابقات به حالت تعلیق درآمده است.


بازیکن سابق آرسنال و بارسلونا که معتقد است مسابقات در این فصل از سر گرفته نخواهد شد، می گوید:« من حالا و با شرایطی که می بینم، از هفته قبول در حال مقایسه لیگ اردیویژه و یوفا با رئیس جهور آمریکا هستم و به نظر می رسد که تجارت و پول و اقتصاد مهم تر از ویروس کرونا است.»


او در ادامه و در حالی که به مقامات تصمیم ساز کشورش به کنایه "سلام" می دهد، اضافه می کند:« در هلند بیشتر از صد نفر مرده اند ولی مسئولان دنبال از سرگیری مسابقات و برگزاری مسابقات باقی مانده هستند. برایم مهم نیست که در حال حاضر ما تیم اول جدول هستیم ( آژاکس آمستردام) و باید مسابقات لغو شود؛ برگزاری مسابقات در چنین شرایطی بی مسئولیتی محض است.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.