حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1676623/29 زمان: 16:01   1399/01/16 بازدید: 5,525

تماس پرز با راموس برای کاهش دستمزدها

باشگاه رئال مادرید به درخواست لالیگا قصد کاهش دستمزد بازیکنانش را دارد.

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته بود که لالیگا از باشگاه های اسپانیایی درخواست کرد که برای مقابله با ضرر و زیان اقتصادی ناشی از تعطیلی فوتبال، اقدام به کاهش دستمزد بازیکنان شان کنند. لالیگا البته باشگاه ها را آزاد گذاشته تا به دلخواه خود این مبلغ را کاهش دهند.

تا به اینجا باشگاه هایی چون بارسلونا، اتلتیکو و اسپانیول 70 درصد از دستمزد فوتبالیست های خود را کاهش داده اند و روز گذشته اوساسونا نیز در این زمینه با بازیکنانش به توافق دست یافت.

 

 

 

 

این در حالی است که باشگاه رئال مادرید به دلیل بودجه کافی و نیز سقف خاصی که برای دستمزدها در نظر گرفته بود، نیازی به پیروی از بارسا و اتلتیکو را احساس نمی کرد ولی حالا به درخواست لالیگا به نوعی موظف است تا تن به این اقدام بدهد.

طبق ادعای مارکا، تماس ها بین فلورنتینو پرز و سرخیو راموس به عنوان کاپیتان و نماینده بازیکنان شروع شده و باید دید در نهایت روی چه درصدی توافق صورت خواهد گرفت. بعید به نظر می رسد که در رئال شاهد کسر 70 درصدی دستمزدها باشیم ولی با توجه به اینکه در صورت ادامه تعطیلی فوتبال، رئال ضرری 150 میلیون یورویی را تجربه خواهد کرد، در نهایت کسر دستمزدها اقدامی اجتناب ناپذیر خواهد بود.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.