کد خبر: 1676690/52 زمان: 20:34   1399/01/16 بازدید: 6,045

تکذیب خبر تمدید قرارداد اشرف حکیمی با رئال مادرید

مدیر برنامه اشرف حکیمی خبر تمدید قرارداد این ستاره مراکشی با رئال مادرید تا سال ۲۰۲۳ را تکذیب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، اشرف حکیمی در دو سال گذشته به شکل قرضی در دورتموند حضور داشته اما با این وجود قرارداد او در تابستان پیش رو به پایان خواهد رسید. همچنین گفته می‌شود که با توجه درخشش حکیمی در ترکیب زنبور ها، رئال مادرید به طور قطع خواهان بازگشت او در پایان فصل خواهد بود.

 

ساعاتی پیش بود که مارکا در گزارشی اعلام کرد که رئال مادرید قرارداد ستاره مراکشی را تا سال ۲۰۲۳ تمدید کرده است و حکیمی به طور قطع در پایان فصل به سانتیاگو برنابئو بازخواهد گشت؛ موضوعی که با واکنش و تکذیب مدیر برنامه های مدافع ۲۱ ساله همراه بوده است. آلخاندرو کامانو در این باره گفت: " قرارداد ما با رئال مادرید بر اساس همان توافق قبلی است و اتفاق جدیدی رخ نداده است.

 

ما باید صبر کنیم تا بعد از تمام شدن بحران ویروس کرونا رئال مادرید و دورتموند در رابطه با آینده اشرف حکیمی مذاکراتی را داشته باشیم. "

 

 

 

 

با وجود تکذیب مدیربرنامه‌های حکیمی اما به نظر می رسد که رئال مادرید به احتمال فراوان خواهان بازگشت مدافع مراکشی به برنابئو باشد. حکیمی به جز رئال که خواهان بازگشت اوست از تیم‌هایی نظیر چلسی، پاری‌سن‌ژرمن، بایرن‌مونیخ و یوونتوس نیز پیشنهاداتی دریافت کرده است."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.