حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1676820/48 زمان: 16:16   1399/01/17 بازدید: 10,382

قدوسی: آقای وزیر جلوی جوسازی را بگیرد

با تخریب انصاری‌فرد آب در هاون می‌کوبید

مشاور رسانه‌ای اسبق باشگاه پرسپولیس نسبت به حواشی به وجود آمده بار دیگر واکنش نشان داد.

به گزارش “ورزش سه” ظهر امروز ابوالفضل امان‌الله مشاور رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود نسبت به یکی از قرارداد‌های منعقد شده در زمان محمدحسن انصاری‌فرد موضع گیری کرد و آن را بر خلاف منافع باشگاه دانست. 

 

به همین دلیل حسین قدوسی، مشاور رسانه‌ای پرسپولیس در زمان مدیریت انصاری‌فرد واکنش نسبتا تندی نشان داد. او در ابتدای صحبت خود بار دیگر اعضای هیئت مدیره باشگاه را مخاطب خود قرار داد و گفت: با تندترین لحن بیانیه دادند تا جو را علیه انصاری‌فرد سنگین کنند.اسم رمز آن‌ها با فرافکنی پاسخگو باش بود. یک مدیر باشگاه با تندترین ادبیات و دروغ علیه مدیرعامل سخن گفت ‌و دیگری  با سیاه نمایی و باز هم توهین آشکار و علنی این بار مقابل دوربین ایستاد و به تندی سخن گفت. برخی آقایان در تماس های تلفنی و جلسات زیادی با اهالی فوتبال و رسانه تا توانستند دست به تخریب انصاری‌فرد زدند و او فقط و فقط در یک مصاحبه  در مقام دفاع از خود در قبال سیاه نمایی ها پاسخ داد و بعد از اظهارات تند یکی از مسوولان باشگاه هم هیچ نگفت چرا که گفته بود فقط یکبار توضیحاتی می‌دهم و دیگر هیچ نخواهم گفت تا مبادا متهم شوم به اینکه فضای پیرامونی پرسپولیس را به حاشیه برده ام.

 

وی در ادامه می‌گوید: بس کنید آقایان. دست از تلاش برای تخریب انصاری‌فرد بردارید که آب در هاون می‌کوبید. شماها اگر ضعفی از او داشتید تا کنون آن ‌را در بوق و کرنا کرده بودید.

 

و اما پاسخ جوسازی‌های مشاور رسانه‌ای باشگاه: یک فرد و شرکتی در حال استفاده غیرمستقیم از نام پرسپولیس بوده و محصولی را با تبلیغ گسترده (بدون استفاده از نام باشگاه)در سیما می‌فروخته است. اقدامی که مشابه آن به کرات در جامعه صورت گرفته و باشگاه توان برخورد و یا گرفتن حق السهم خود حتی وقتی از نام پرسپولیس استفاده شده را نداشته است. در زمان انصاری‌فرد با این اقدام ابتدا طی اطلاعیه‌ای برخورد و سپس قراردادی منعقد شد. بر این اساس تهیه، تولید، هرگونه هزینه و تبلیغات گرانقیمت و توزیع برای فروش بر عهده طرف قرارداد است و باشگاه از محل صرفا فروش آن ده درصد در ازای هر فروش تا سقف ۲۰ میلیارد تومان بهره می‌برد و هشت درصد در ازای هر فروش بالای ۲۰ میلیارد تومان است.

 

قدوسی در ادامه توضیح می‌دهد: این شرکت دو میلیارد تومان هم  پیش پرداخت به باشگاه  داده است. تاکید می‌شود تمام مراحل تولید، تبلیغات، توزیع و فروش به عهده شرکت است و باشگاه در این قرارداد فقط مشارکت در فروش داشته‌ نه واگذاری برند و این شرکت از نام پرسپولیس هم استفاده نمی‌کرد اما مجاب شد به پرداخت حق باشگاه از محل فروش است. چرا یک قرارداد را آنطور که خود می‌خواهید تفسیر و اطلاع رسانی می‌کنید‌. چرا اجازه نمی‌دهید سکوت کنیم. چرا در قبال سکوت مدیرعامل به خاطر آرامش پرسپولیس بی حیایی می‌کنید و دست به جوسازی می‌زنید. 

 

قدوسی در پایان می‌گوید: انصاری‌فرد با چنگ و دندان و به رغم پیش خور کلان درآمدها، پرسپولیس را در فصلی که خیلی ها نمی‌خواستند قهرمان شود با تصمیمات درست و  پرداخت پنجاه درصد به تیم در آرامش نگه داشت و می‌بینید پرسپولیس در سایه زحمات کادرفنی و حمایت هواداران و پیشکسوتان با ده اختلاف امتیاز صدرنشین مطلق لیگ است اما حال که مقبولیت یک مدیر و مورد وثوق هواداران نبودن آن‌ها، شما را آزار می‌دهد شروع به جوسازی‌های پیدا و پنهان می‌کنید؟ چرا حقیقت را نمی‌گویید. چرا اطلاعات کامل ارائه نکرده و با مخفی نگه داشتن جزییات دست به جوسازی و تخریب مدیرعامل می‌زنید. چرا آرامش پرسپولیس را از بین می‌برید. چرا به جای کار کردن تمرکز خود را گذاشته‌اید روی تخریب انصاری‌فرد. تا وقتی که بود آزارش می‌دادید حال که رفته و سکوت کرده هم دست بردار نیستید؟ آقای وزیر؛ جمع کنید جوسازی‌های آقایان را!

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.