حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1676906/1 زمان: 01:55   1399/01/18 بازدید: 5,958

برنامه‌ام برای کسب طلای المپیک یک سال به تعویق افتاد

حسینی: اجازه ندادند در مسابقات جهانی طلا بگیرم

ملی‌پوش المپیکی تکواندو ایران گفت: برنامه من برای کسب مدال طلای المپیک توکیو تغییر نکرده و تنها یک سال به تاخیر افتاده است.

به گزارش "ورزش سه"، میرهاشم حسینی در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص شرایط این روزهای خود اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا این روزها در خانه قرنطینه هستم. شرایط تمرین حرفه‌ای در خانه فراهم نیست و صحبت‌هایی را با مسئولان میانه انجام دادم تا شرایطی را فراهم کنند که من به تنهایی بتوانم تمرین کنم. 

 

وی در خصوص تاثیر تعویق یک ساله المپیک توکیو عنوان کرد: با تعویق رقابت‌های المپیک شرایط برای همه یکسان است و با توجه به شیوع این بیماری در کل دنیا باید المپیک به تعویق می‌افتاد. در حال حاضر کاری از دست ما بر نمی‌آید. با عادی شدن شرایط تمام تلاش خود را انجام می‌دهم تا  به اهداف خود دست پیدا کنم و در نهایت روی قله موفقیت المپیک بایستم.

 

ملی‌پوش المپیکی تکواندو ایران در خصوص حفظ شرایط وزنی خود تا رقابت‌های المپیک توکیو در سال 2021 گفت: مشکل وزنی دارم، اما در حال کنترل و پایین آوردن آن هستم. 21 سال دارم و همچنان از لحاظ شرایط بدنی در حال رشد هستم و طبیعتا این موضوع من را اذیت می‌کند، اما در حال تلاش هستم تا بتوانم وزن خود را کنترل کنم. حتما تا زمان برگزاری رقابت‌های المپیک چندین رویداد نیز خواهیم داشت و من در همان مسابقات در وزن 68 کیلوگرم شرکت می‌کنم تا وزن خود را کنترل کنم.

 

حسینی در خصوص عملکرد خود در سال 98 گفت: مدال نقره مسابقات جهانی را دارم و دوست داشتم مدال طلای جهان را نیز در سال 98 به کارنامه خود اضافه کنم که متاسفانه اجازه این کار را به من ندادند. مطمئن بودم در صورت حضور در مسابقات جهانی یک مدال خوشرنگ طلا را کسب می‌کردم که این اتفاق نیفتد. بعد از عدم حضور در مسابقات جهانی موفق به کسب دو مدال طلا در مسابقات گرندپری شدم و سهمیه المپیک را کسب کردم. همه اتفاقات بد و خوب سال 98 در نهایت منجر به کسب سهمیه المپیک برای من شد که آرزوی هر ورزشکاری است.

 

وی با تاکید بر انگیزه‌های خود برای کسب مدال طلای المپیک گفت: برای من مسابقات المپیک هیچ تفاوتی با رویدادهای دیگر ندارد و تنها اسم این مسابقات بزرگ است که تلاش کردم حتی این اسم بزرگ نیز من را تحت تاثیر قرار ندهد. قصد داشتم در صورت برگزاری مسابقات المپیک در سال جاری به این رویداد نیز مانند مسابقات جهانی و گرندپری نگاه کنم، اما با تعویق مسابقات شرایط برای من فرقی نکرده است.

 

قهرمان بازی‌های آسیایی اندونزی تاکید کرد: آرزوی هر ورزشکاری مدال طلای المپیک است و من نیز از این قاعده مستثنی نیستم و دوست دارم مدال طلای المپیک را برگردن بیندازم. قطعا برای رسیدن به این مهم کم نخواهم گذشت و به گونه‌ای عمل خواهم کرد که در پایان مسابقات از خودم راضی باشم. برنامه‌ام برای کسب مدال طلای المپیک تغییر نکرده و تنها یک سال به تاخیر افتاده است.

 

حسینی در خصوص شروع زمان تمرینات تیم ملی تکواندو گفت: با فرهادیان رئیس سازمان تیم‌های ملی صحبت کردم و قرار شد از ابتدای اردیبهشت من، آرمین هادی‌پور، سروش احمدی و سجاد مردانی تمرینات خود را آغاز کنیم. به فرهادیان گفتم اگر تمرینات خود را زیر نظر فدراسیون و کادرفنی پیگیری کنیم برای ما بهتر است و قرار شد از ابتدای اردیبهشت اردوی خود را آغاز کنیم.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.